Prvý krát...

Príspevok v téme: Prvý krát...
onlyYou

Ahojte :D ...mám ani neviem či problém ale strach určite. S frajerom chodime spolu už asi mesiac a mame obidvaja 16. Ako ste si možno domysleli, ide osex...ale nie sex priamy. Na to máme ešte dosť času. Ale už viackrát sme sa pokúšali o menší petting. Neviem či to nieje skoro...ale to ma teraz netrápi. Moj problém je v tom, že keď sa on pokúšal posledný krát do mňa vniknúť prstom, čo som teda ani nezaregistrovala, lebo na tom sme neboli dohodnutí a to som ani nechcela, stopla som ho...ale ako píšem nevedela som, že chce ísť dnu, ale pocítila som dosť silnú bolesť... a to bol iba prst...a sám vravel, že nebol hlbšie ako 1; 2 cm....Prosím poraďte, čí sa mám báť...Ďakujem...

tibike811

myslím, že mohlo byť lepšie nechať ho vniknúť, a doviesť ťa k orgazmu (ak by bol schopný ti ho privodiť). zorgazmovaním by sa razom zabudlo aj na bolesť...

onlyYou

a toho sa bojim..ja o nu hcem prist upne normalne ale ked to moj chalan robil munile tak ze som ani nevedela ze je vo mne..sa zacinam obavat...

mate59

o blanu môžeš prísť aj pri prstovaní,si mladá, so sexom sa nikam nehrň.Jak raz prídeš o blanu, druhá ti nenarastie.