Iba taka otazka

Príspevok v téme: Iba taka otazka
carraher

prajem pekny den, chcel by som sa na vas obratit s jednou otazkou. tyka sa prerusovanej suloze. o tom ze je tato metoda pomerne nespolahliva viem, aj o tzv. kvapockach lasky, ktore muzsky penis vylucuje pri vzruseni na zvlhcenie penisu, a ktore vraj obsahuju spermie, napriek tomu by som mal prave o nich otazku. ako je to s ich vylucovanim? vylucia sa na zaciatku pri stoporeni penisu, alebo sa vylucuju pocas celeho stoporenia penisu alebo tesne pred vyvrcholenim? z mnohych zdrojov sa totiz dozvedam rozdielne informacie. Mali sme totiz z priatelkou nechraneny sex a pouzili sme prerusovanu suloz. Pred tym nez som do nej vosiel som si penis utrel (prave kvoli tym vyluckom) a v nej som bol len pomerne kratko, asi tak tri krat, z toho dvakrat kratko, raz trosku dlhsie, ale k vrcholu som sa ani nepriblizil. myslel som si ze je vsetko ok, teraz som si ale nie isty ako je to s tymi vyluckami, fakt neviem ako sa to odborne vola. cital som aj, ze vraj sa tam nachadza malo spermii na to aby mohli sposobit skody, ale clovek vraj nikdy nevie. ja co som si parkrat na sebe vsimol tak to trochu zo mna vyslo na zaciatku stoporenia a potom uz nie. aj ked trochu zmetocne napisany problem, ale budem vdacny za kazdy nazor. a prosim ak sa da nepiste take ze sup po tehotensky test, pretoze by som prosil len informacie. este raz vdaka vopred

carraher

snad este doplnim ze holka mala tusim tri dni po konci menstruacie, aj ked sa do toho az tak nevyznam, ale vychadza mi, ze plodne dni v tom case nemala. nuz.....vyssie mate opisane co by ma zaujimalo, budem vdacny za kazdy nazor

katalinka

a čo tak prezervatív...nevyriešilo by to tvoj problém?
k otázke každé telo je iné a preto si myslím, že je to individuálne...