Dnes od rana ma svrbi

Príspevok v téme: Dnes od rana ma svrbi
cokoladova

ahoj,

pred tyzdnom som mala nechraneny pohlavny styk s mojim byvalim priatelom je zdravy.

vcera som mala chraneny pohlavny styk s chlapom ktory ma priatelku obydvaja su tiez zdravy, ale nepouzivaju ochranu.

dnes od rana ma svrbi, ale nie v nutri ani pri pyskoch, ale pod bruskom, ako mi chlpky vyrastaju nemoze to byt s toho ??? dakujem

len seriozne odpovede prosim.

mirka 23

Tava... vystižny nick.. Jak možeš niekomu tak vynadať a priať mu niečo zle... navyše ak nepoznaš. podla mňa to je dosť ubohe.

tava

odhliadnuc od tvojho problemu- si cundra..a to je slabe slovo...... normalne by som ti "priala" nejaku chorobu.... nepochopim zenske ako si ty........ ze vlezies do postele so zadanym...a dotycny je tiez riadny kkt.... ale chlap je chlap... ti rozmyslaju len spodnou castou... ale ozaj NIKDY nepochopim take kravy ako ty, ked vies,ze ma priatelku a aj tak s nim chrapes...dufam,ze sa ti vdsetko raz vrati......VSETKO.....

balbiggan

ak ta svrby tak nieco na tom bude skus navstivit lekarske zariadenie urcite ti daju odpoved, no nemusi to byt pohlavna choroba aky sex si snim robila?