kedy?...

Príspevok v téme: kedy?...
lussy889

ahojte ,ako je to sprvým sexom? použili ste prvý krát ochranu? ja len tak do budúcnosti ked to príde niekedy:) mám 15 ,poviete si bože to je skoro ,ale som zhrozená s kamarátok 13-14 ročné a už nie su panny,fakt to je smutné :( ale zatiaľ mi príde 15skoro aj ked kopa báb to má za sebou ,pre mňa je 16-17 akurát .

kakaova

ahoj, ano je to smutne ze baby trz takto skoro o to pridu. aj 15 sa mi zdra skoro-

aj ked ja som si myslela ze som pripravena na sex uz v 14. naozaj pripravena som bola v 17. trz mam 18.

o panenstvo som prisla s mojim priatelom, uz spolu niesme, ale aj tak sme spolu spali. bolo to zvlastne. ale to sem nepatri.

ja som ale masturbovat zacala ked som mala 9 takze som sa nebala ze ma to bude boliet prtoze som vedela ze mi nebude musiet pretrhnut panensku blanu.

ked to pride, budes sama citit ze uz je cas, budes sa nato citit, nebudes mat strach, budes vzrusena, a nebudes premyslat nad tym ci to robis dobre a ine blbosti. a o to krajsie to bude ak budes toho cloveka lubit alebo dokonca milovat a z jeho strany to bude tiez tak.

ano mali by ste pouzit kondom, a daj si predpysat HAK. ak by do teba nemohol vniknut, tak majte dlhu predohru kym nebudes dost vlhka. neskor aj lubrikacny mozte pouzit..

ak mas este nejake otazky, kludne sa pytaj