Anonymne komentare.

Príspevok v téme: Anonymne komentare.
Zmijushka

Jedna osoba mi pise neprijemne veci do komentarov, najskor na booome, teraz uz aj na pokeci, viem, ze ide pravdepodobne o toho isteho cloveka, pretoze pise stale tie iste veci. vystupuje pod zenskymi nickmi, su to zenske mena, ale nevylucujem, ze to moze byt aj nejaky muz/chalan, co ma nieco proti mne, mozno som ho odmietla, a mozno to takisto je niekto z mojho okolia, nechce ukazat svoju pravu tvar, ale ak to je zena, tak to je urcite taka baba, ktora mi nieco zavidi, inac by nemala potrebu ma obtazovat.

A teraz moja otazka: da sa zistit odkial sa tento clovek pripaja?
proste...vrta mi to v hlave a rada by som vedela kto to je. ten clovek mi to do oci nepovie, ak mu napisem postu, neodpoveda, a vzdy napise len komentar, proste...aby to len tak na nete svietilo a aby to vsetci videli, nema zaujem so mnou komunikovat na nete. (ale mam to uz nastavene tak, ze komenty sa zverejnia az po mojom schvaleni).

Budem rada, ak niekto napise.

anjelik9

daj si ho zablokovat že ta otravuje a potom by sa ti nemalo od nej chodit nič aj ked si môže zase spravit novy nick

Zmijushka

janaaaaa... mozem sa ta nieco spytat?
a co si nakoniec zistila? ta dotycna osoba bola zena alebo chalan?
a ked mam pisat z ineho nicku tejto osobe co ma zensky nick, mam ju oslovit ako zena alebo ako muz radsej?

ale ona tam skoro nechodi, nema tam udaje, nema tam fotky. tak co si bude mysliet, ze preco som sa rozhodla napisat prave jej?

janaaaaa

mne sa to tiez stalo davnejsie. vytvorila som si nick, pridala som si tam nejakych ludi, aby to nebolo podozrive a len tak som si zacala s tou osobou pisat a kecat .. a postupne som sa dozvedala kto to je. chce to trpezlivost

Zmijushka

musim sa ale rozhodnut z akeho nicku mu napisem. nech mu napisem z hociakeho, mam pocit ze bude to bude vediet. je zaregistrovany na pokeci od januara. ako keby si ten sprosty nick spravil len na to ze mi sem tam nieco idiotske napise. nezda sa mi ze na pokec casto chodi...

lost

Skor som to myslel tak, ze sa zacnes bavit priamo s tou osobou o nej samotnej, alebo ju "balit" rovno.. ale vskutku to moze byt podozrive.

Ak pise aj na azete, napis mu email (akykolvek, hlavne aby odpisal), a akonahle odpise zistis z neho jeho IP adresu (zobrazit zdrojovy kod emailu), potom tu IP adresu napis na (do policka) www.whois.sc a tym ziskas aspon jeho internetoveho providera, napriklad ci ma tcom, orange, tmobile a podobne, potom sa zuzi kruh, mozno bude mat nejakeho lokalneho/miestneho providera (poskytovatela internetu) a zuzi sa kruh este viac..

ak by sa toto podarilo, a mas na niekoho podozrenie, tak staci skusit aj od tej podorivej osoby vylakat IP adresu.. ak bude rovnaka (idealne v rovnakej hodine/dni), tak mas relativne dobru sancu ze je to prave on/a. Ak nedube rovnaka (z dovodu dynamickej IP), tak aspon provider by mal byt rovnaky, aby to "mohol" byt on.

ak by mal tcom, tak existuje par trikov (za istych podmienok) ako zistit presne kto to je :) ale sance su trosku male, dost to zavisi od danej osoby, ako je sikovna..

alternativne, treba si uk amaratit "adminov" azetu, mozno daju napovedu kto to moze byt :)