Anonymne komentare.

Príspevok v téme: Anonymne komentare.
Zmijushka

Jedna osoba mi pise neprijemne veci do komentarov, najskor na booome, teraz uz aj na pokeci, viem, ze ide pravdepodobne o toho isteho cloveka, pretoze pise stale tie iste veci. vystupuje pod zenskymi nickmi, su to zenske mena, ale nevylucujem, ze to moze byt aj nejaky muz/chalan, co ma nieco proti mne, mozno som ho odmietla, a mozno to takisto je niekto z mojho okolia, nechce ukazat svoju pravu tvar, ale ak to je zena, tak to je urcite taka baba, ktora mi nieco zavidi, inac by nemala potrebu ma obtazovat.

A teraz moja otazka: da sa zistit odkial sa tento clovek pripaja?
proste...vrta mi to v hlave a rada by som vedela kto to je. ten clovek mi to do oci nepovie, ak mu napisem postu, neodpoveda, a vzdy napise len komentar, proste...aby to len tak na nete svietilo a aby to vsetci videli, nema zaujem so mnou komunikovat na nete. (ale mam to uz nastavene tak, ze komenty sa zverejnia az po mojom schvaleni).

Budem rada, ak niekto napise.

Zmijushka

lost... ok, zaujimava taktika. ale neviem s cim by som tu osobu mala oslovit, aby mi pisala naspät, spravit si tiez nejaky falosny nick a pod tym falosnym nickom sa vypytovat na seba, ze poznas hentu babu? ved to je podozrive a to tiez nevyriesi nic. alebo aku debatu by som s nou/ s nim mala viest aby sa "preriekla" ako hovoris? no, je mi to smiesne ze to takto riesim. väcsinou mavam veci dost v p... lenze tuto som si ista, ze ten clovek ma pozna, cize aj ja poznam jeho, a mozno je to niekto skym sa normalne bavim, a pritom by som ho mala odpisovat. to je vsetko...

Zmijushka

ShaulaThalit :( ved ty vobec necitas. na pokeci uz tie komentare mam nastavene tak, ze sa ukazu az po mojom schvaleni.

a nexcem pisat adminovi, aby ten nick zablokoval, ja nexcem aby zmizol, nexcem ho nahlasit ako nevhodneho pouzivatela.
ja by som ho proste najradsej xcela najst a pozriet sa mu do oci...

lost

Vies ako porazil Scipio Hannibala? :-)

Skus rovnaku taktiku: "okopiruj" tu osobu co ti zneprijemnuze online zivot.

Sprav si nejaky anonymny, ale doverihodny nick, a zacni tej osobe pisat, mozno sa prepriekne.. popripade by s tym mohol pomoc nejaky realny clovek.

Ak by si uz zistila kto to je, postras tu osobu par paragrafmi/zakonmi o sireni bludov, osocovani, ohovarani ci ako sa to vlastne nazyva..

ShaulaThalit

Na pokeci upozorni administrátora na nick, ktorý ťa obťažuje, resp. si komentáre nastav tak, aby sa ti príspevky, kt. ti tam niekto napíše hneď nezobrazovali, ale zobrazovali sa až po tvojom potvrdení...
Ešte si dotyčnú osobu môžeš dať do nepriateľov, ale to ti zablokuje príjímať od nej poštu a rpčky...