Uz nemam rada svojho partnera tak, ako kedysi

Príspevok v téme: Uz nemam rada svojho partnera tak, ako kedysi
hmmmm

Ahojte. Chcem vediet, ci sa daco podobne stalo uz aj niektorej z vas a ako by ste to riesili.
S priatelom nie sme zosobaseni. Mame spolu maleho synceka, ktory sa pred par mesiacmi narodil. Maly ma priezvisko po svojom otcovi. Este pred narodenim maleho sme si povedali, ze sa zosobasime az niekedy tento rok v lete.

Situacia sa vsak zmenila, pretoze po porode sa moje zmyslanie akosi zmenilo. Zacala som na partnerovi prehliadala, alebo tolerovala. Teraz napr. sa ja vobec nechcem vydat, napriek tomu, ze uz mame aj synceka. Hoci viem, ze dieta by malo mat oboch rodicov, uplne ma laka myslienka odist z domacnosti aj s malym k svojim rodicom a uz nebyt s partnerom. Mám pocit, ze v niektorych oblastiach sme uplne rozdielni a moc si nerozumieme. Navyse sa mi zda, ze on je dost tvrdohlavy a aj dost casto sa hadame. On sa malemu sice chce venovat a nechce, aby sme ho opustili, ale mam pocit, ze s nim nedokazem byt cely zivot. Moj pohlad na neho sa dost zmenil po porode, ked som sa necitila moc dobre a on chcel stale domov vodit nejake navstevy, napriek tomu, ze som s tym ja nesuhlasila.

Co by ste v takomto pripade robili vy? Hladeli by ste na to, ze dieta ma mat oboch rodicov a zili by ste nadalej spolu, alebo by ste od partnera aj s dietatom odisli?

polosirota

no praveze uz mam dost tej "idealnej chuduckej postavy" proste chcem vyzerat ako zena, nie ako dievca :)) hi, a este vzhladom na moju vysku, vyzeram fakt ako pubertiacka zo strednej :D xixi...castokrat sa na tom zabavame s kamoskami/kamosmi na intraku :) ... asi uz pojdem spat, lebo rano vstavam do obchodu, ach tak sa mi nece :) ...a ozaj, bude zaujimave ak sem zajtra zavitaju nejaki novi prip. zakladatelka a posledne prispevky su fakt "k veci" :D:D hihi,.. tak bru noc..

polosirota

veelmi rada :)) ale uz mam dost zaujemcov, co by chceli darovat :D hi,... a nezartuj ze ces schudnut, na tvoju vysku mas idealnu vahu (podla mna) :))) mozes byt rada :)

polosirota

no ano, vsak vazim len 47 / na vysku 160 :)) .. chcela by som 5kg pribrat :P ale to nejde, dokonca uzivam aj hak diane35 a ani deko nejde hore a to sa snazim napchavat cim sa len da :) no ked to nejde tak to nejde, snad az ked budem cakat malee (o par rokov), tak nieco sa na mna nalepi ;)

Zmijushka

fakt by si xcela pribrat? inac aj ja ked som vazila ovela menej som hrozne tuzila byt aspon trochu oblejsia, som sa citila malo sexy, ale teraz by som zase xcela schudnut aspon 5 kg. ja som tomu nejak nidky nexcela verit, ze kazdy xce to co nema, ale asi natom nieco bude, vzdy ta na sebe daco omrzi. chore:DD