Bolestive klby- poradte

Príspevok v téme: Bolestive klby- poradte
ema

Uz dlhsiu dobu sa liecim na klby na rukach. Lekari ma vsak posielaju na rozne vysetrenia, ked je najhorsie dostanem obstreky, ale potom ma klby na rukach zasa bolia. Co s tym? Jedna sa o klby palca a ramennych kosti. Mozete mi poradit nejaky ucinny prostriedok alebo nejaku domacu kuru? Je to uz neznesitelne, a ako vidim, tak lekari velmi nevedia co robit.Za kazdu radu vopred dakujem

michallkaa

mne na klby pomaha kolagen, je viac druhov, ja konkretne beriem amitamin® Collagen System, vyskusala som viac znaciek tento mi najviac vyhovuje a vidim aj zlepsenie

maros336

Ja mozem odporucit vyrobok www.zdravy-zivot.sk
Dlhorocne som hraval amatersky volejbal a pred niekolkymi rokmi sa to prejavilo na kolenach a clenkoch. Tento vyrobok mi pomohol a som s nim spokojny

simka111

neviete mi niekto povedat v čom je problem z ničoho nič ma bolia klby na palci ked ich ohybam alebo si stlačim.. bolia ma tak akoby som mala modrinu ale ja o tom neviem... bojim sa lebo ma bolia aj klby na tvari, ale to vraj preto ze sa mi nerovnako otvaraju,,,,, ale čo ak mam niečo z kostami??? obcas ma bolia aj kolena.. poradte prosim..,

ag

ak sú to klby palcov na rukách tak pravdepodobne sa ti ozýva hrubé črevo, jeho meridián prechádza aj cez rameno - ako pišta doporučuje akupunktúru, ktorú prevádzajú iba odborníci ja ti doporučujem akupresúru, ktorú si môžeš robiť aj ty, jemne si masíruj oblasť hrubého čreva na nohách alebo rukách. No to nie je všetko, bola by vhodná celková anamnéza, lebo v popise problémov si toho veľa neuviedol. Z reflexky doporučujem najzákladnejšie body "C" a "Br" + slezina.

aza1

zdravím všetkých,mám problém napr.na ruke resp.na prste ma bolia kostičky pravdepodobne to bude dna.Neviem,aké vitamíny alebo akú liečbu na prevenciu by som mohla začať.Je to dosť bolestivé neviem,či to je obdobím, alebo to má stúpajúcu tendenciu.Vopred ďakujem a prajem Všetko dodré.S pozdravom Zuzana

pišta

Milá Ema.
Rád by som ti aj ja ponúkol emaliovú adresu napr. pista@pista.com alebo pista@pista.eu, alebo dokonca pista@mliecna_draha.*.
Rád by som ti ponúkol ešte viac overené prírodné preparáty, ktoré sú ešte viac Bio, za ceny, ktoré nikto nemá.
Aj ja by som ti rád nasypal do tvojich dlaní výkvet ľudského intelektu ale aj biznisu – pilulky. Nech pomáhajú, ak teda vedia!
Ale, bohužiaľ, nemám také v ponuke.:(
.
A tak ti ponúkam knihu, ktorú ti vlastne ani nemôžem predať, lebo nemám kníhkupectvo.
Kurt Tepperwein : Omladzujúce odkyslenie.
Na jej stranách nájdeš SKUTOČNÉ riešenie svojho problému.
Prajem ti skutočné uzdravenie...:-)))...