Cikať mi treba pred sexom, počas sexu, po sexe...je to šialene!

Príspevok v téme: Cikať mi treba pred sexom, počas sexu, po sexe...je to šialene!
KALMAO

Isto už viackrat preberany problem no...
Pred sexom sa vždy vycikam(sedim k tomu rovno vraj tak vyjde zo mna všetko), lenže popijame vinko a ked už suložime,že na to dôjde zas mam pocit že sa mi chce cikať. Asi to bude polohou, že mi tlači na moč.mechur ale neviem no, môže byť niečo take že ak som vzrušena chce sa mi cikať?
ked sa sama robim, chce sa mi cikať potom tak idem a cikam....pri sexe to je take blbe "počkaj idem cikať" každych 5minut....čo za problem hm? nevie mi nikto poradiť?

nikdo

zdravím vás som 18 roční chalan a mam taký problém že keď idem k sexu tak sa my hneď chce curat a aj keď pri masturbácii chvilku pohode a potom sa my chce hneď curat a keď druhi krát tak to iste poradte my niekto ďakujem

ciaobelka

:DDDD dobry navod na pouzitie totok :DDD .... nooo,a sak ved sa chodte milovat do vane,sprchy a "pusti"....uvidis,ci sa ti naozaj chce cikat alebo je to len taky pocit.... :DDD

lelinuska

obcas je to iba pocit ze v skuocnosti sa ti nechcew iba to tak citis
akus to tak ze varuj priatela a skus pustit ak naozaj chces cikat tak neviem ale ak nie tak to rob takto vzdy a viec ta to vzrusi

ciaobelka

Boše Baby čo riešite????
Ved si sadnite sami na WC roztiahnite nohy dvoma prstami roztiahnite muslu aby bol klitoris napnuty kvalitne bud naslinte ukazovak alebo lubrikant a kruzte po klitorise...ja sem tam na ukazovak fuknem lebo chlad ma vzrusuje a oddajte sa kludne sa aj vycikajte...
Budete tam predsa same a zistite co a kolko z vas vytecie...
Preco tolko stresu
:D

Yi

Nutkanie na močenie po orgazme je bežný sprievodný jav u oboch pohlavý. Pri styku je možné, že penis tlačí aj na mechúr a ten následne reaguje, treba cikať. Neviem o spojitosti chuti na sex a močením. Skôr by som obmedzil príjem tekutín, alebo vyskúšať to aj bez alkoholu, je známe že urýchľuje močenie.

janekMY33

no klasika penisom ty tlaci na mocovy mechur a preto sa ty chce.Dam ty radu skus sexovat vo vany a ked sa ty bude chciet tak pusti co to urobi