Preco su muzi ... ?

Príspevok v téme: Preco su muzi ... ?
sklamanaGIRL

Nepochopim jednu vec,priatelovi som v piatok povedala,ze by sme si mohli ist v sobotu niekam sadnut alebo ist do kina alebo robit hocico na co ma chut,povedal,ze jemu sa nechce cez vikend nikam ist a uz vobec nie autom.
Dnes ide 19:00 po kamarata a kamaratku autom na letisko,ktore je do nas asi 2hodiny cesty autom.
Preco je taky?To nemozu ist pre nich ich surodenci,rodicia?
Vraj nikam sa mu nechce ist a ked mu hocikto zavola - kamoska alebo kamarat uteka a ide tam.
Preco su muzi taki ...?

sybi

...strach a zurivost nad tym kde v pekle zase ja to poznam... on sa pre zmenu nestaci cudovat kde sa u mna vzalo tolko slz...
prave preto je nevyhnutne z casu na cas vystrcit "pazury"dupnut nohou a neustupit
ukaz mu ze nielen bez neho ale ani bez vasej spokojnosti to nebude fungovat

..no ak to nepomoze netreba ho nutit treba ho opustit nikdy to nie je lahke no ver ze ostat je vzdy tazsie

je lepsie odist sice doranana no so vztycenou hlavou nez sa nechat vyniest

sklamanaGIRL

Dakujem,ale dnes mi urcite povie,ze je unaveny a uz si ide lahnut.Domov pride mozno okolo 21:00.
Preco su chalani taki,len k dievcatam,co im daju vsetko a tie co sa k nim chovaju otrasne tak tym znesu modre z neba.

dobra vila

Podla mna si s nim o tom pokecaj osobne. Alebo ak mu chces zavolat, tak s tym, ci by ste sa nemohli teraz stretnut. Cez telefon je to dost blbe riesit, najlepsie je z oci do oci. Drzim ti palce :-/, velmi.

sklamanaGIRL

Je mi nanic,mam mu zavolat alebo pockat kym sa mi ozve?
Aj ja mam svojich kamaratov,ale rodina a laska je pre mna viac ako kamaratstvo.

dobra vila

jajka, jou... tiez si to myslim podla toho, co bolo napisane. Dost smutne, priatelia su doleziti, ale treba vediet kde su hranice. Oni to uz pokojne mozu zneuzivat a on si to este aj necha, kedze na nich zrejme lipne viac, ako na nej. Smutne...