nechápem ju

Príspevok v téme: nechápem ju
soldrex

Ja a frajerka máme 18 rokov. Sex sme nemali ešte vôbec. Bavili sme sa o tom a podľa nej máme ešte čas. Len pri bozkávaní ak na mne leží a mne sa postaví ona to určite cíti a rozkrokom sa mi začne trieť o penis.Niekedy robí aj také pohyby akoby sme to robili.Nech sa bozkávame v akej koľvek polohe vždy sa nejako takto trie. Nie som si istý ale možno má aj orgazmus niekedy. Keď som ju však ja chcel robiť rukov nechcela. Chápete tomu?Vysvetlíte mi to?

sisi_69

Mozno sa trosku hanbi,povedz jej aka je krasna,ze je pre teba dokonala a, ze jej chces spravit dobre,lebo ju lubis...uisti ju,ze sa nema coho bat,musite sa o tom rozpravat...

soldrex

Sme sa spolu porozprávali a teraz je to tak, že si to robíme rukami. Jej sa to myslím páči veľmi a ja som spokojný tiež. Takže je pravda, že komunikácia je dôležitá :)

f

toto je u bab taky sport, priatelka mi robila to iste. Ale je pravda ze 7 mesiacov je strasne dlho. To by som skor povedal ze z toho ma strach.
Ako to nakoniec dopadlo?

macka26

nic si z toho nerob. ona mozno aj chce. len ma obavy.. tak s tebou laskuje... uznavam nie je to fer ze ona sa mozno urobi / ako ty spominas/ a ty nie.. ale v zivote to tak chodi, mozno ked zacnete spolu sexualne zit naplno, tak sa ty urobis vzdy a ona mozno nie.. a tak dokola :D

je vidiet ze ti na priatelke zalezi, tak to skus vydrzat, popripade vas sex nejako naplanovat peknym vecerom s poharikom dobreho vinka / na uvolnenie/ a mozno strati zabrany....

uhlie

Ano je to divne, ale niektore zeny to robia. Raz som videl dokonca jedno dievca v autobuse, ktora to robila o madlo, ked si myslela, ze ju nikto nevidi.

soldrex

Myslel som,že má na mojej hrudi položenú hlavu.Ako tak, že na mne leží.Nie v tej polohe ako predtým. Trub tela už nemá na mne.

soldrex

Ja ju nechcem do ničoho nútiť alebo niečo typu buď toto alebo to.Nie som ten typ...Som sa rozhodol, že nejaký čas počkám ešte ako to bude a potom sa s ňou porozprávam.

A to že dosiahne orgazmus je myslím pravda. Ak niečo takéto niekedy robí keď na mne leží,chvíľu ma nedokáže ani bozkávať len to proste robí.Keď zo mňa zlezie tak chvíľu na mne leží a je zadýchaná.Naozaj ako keby sme to robili len oblečení

janekMY33

vies ana sa po tebe hemlesi a dosiahne orgazmus klitorialni takze nech ty urobi fajku alebo rukou alebo sa nebude po tebe hemlesit