Chudnutie s BIO CLA

buchta 169cm.55kilova

A ja si ho pôjdem kupit,možno fakt pomôže? A zjem ich naraz aspon 4 bude väčši učinok.............

misa=))

robiš si zo mna srandu milan dudas alebo čo?! Ja som tak jedla a neraz som mala pocit na odpadnutie ja tu srandu v tomto nevidim

milan dudas

Buchta,ty mas takmer 170cm a 55kg? co si sak to nie je vela!!! ak sa ti zda ze je tvoje telo na pohlad take mlandrave(neviem ako to nazvat):-) tak vyskusaj dlhodobo uzivat CLA.Dolezity je obraz v zrkadle nie vaha! Aj ked si nemyslim ze si buchta

milan dudas

super misa tak to je najlepsie.Este to vuskusaj zapijat colou! Daj si potom naraz 20 kapsul CLA a chod na hamburger.Fakt to zabera

buchta 169cm.55kilova

hmm..takže prehanadlo nie,tak potom čo? raz som mala take nervi na tukove vankuše že som sa porezala...PORADTE JAK MAM ZDRAVO A NATRVALO SCHUDNUT,PROSIM?PROSIM O RADU

mjlan dudas

Hej Misa a co si jedla? co to znamena skoro nic? Dlho nic potom jednu cokoladu na vecer??? Ked malo jeme telo sa zacne branit a preto nechudne.Treba sa rozumne stravovat:male porcie viac krat denne.NIE nejest skoro nic,to je blbost! A to ze si pribrala,moze byt..Ale svalovu hmotu,urcite nie tuk.To si uz bola na dobrej ceste,SVAL je spalovna toho co konzumujes.Ked mas viac svalovej hmoty zrychluje sa metabolizmus a to znamena,ze spalujes tuk ovela intezivnejsie!!!