prechladený močový mechur

Zaneta0000

Ahojte ja som casto prechladena citim zimu mala som uz aj visoke teploty z prechladeneia boly ma z toho chrbat potrebujem.pomoc zcim to mam viliecit beriem antibiotika ale nepomahaju lebo stale citim zimu v nihach ..dakujem

Erika334

Ja si klopem na čelo, mala som zápal len jeden jediný čas za svoj život. Od vtedy si vždy na zimu kupujem dlhé tričká, ktoré si zakasujem do nohavíc - vyzerám ako debil, ale who cares?! Hlavne aby som bola zdravá a ktože len vidí pod mikinu či bundu? Inak teraz napr. strašne letia body, čo je úplne bomba na bedrá. Už som si kúpila aj ovčí bedrový pás do práce, urologický čas a brusinky sú super. Pitný režim je bombový - čo je v zime trošku ťažšie - aj ja s tým mám problém, ale z druhej strany zasa pomáha aj na trávenie. Kamarátka zasa fičí na uroval manosa akut a mám aj kamarátku ktorá fičala na akupunktúre ale skôr z iných problémov (boli samozrejem aj urologické, ale hlavne psychické) a veľmi si pochvaľovala aj keď je to dosť drahé

Mariana67

Mne pomoha na opakovane zapaly mocovych ciest wobenzym. Casto ma trapili najma v zime, ale odkedy ho uzivam, uz nemam problem

bee_1

mne zatial vzdy pomohol Urinal Akut Forte take fialove tabletky a teraz beriem to velke balenie 60 tabliet to su slabsie davky a vzdy ked citim znova tak si dam 2-3 a je to v pohode, plus pijem urologiké čaje ...a strasne vela vody, toto mi pomohlo :) a ak chces dam aj stranku kde som kupila lacnejsie -odkaz odstránený-
som si tu zobrala zlavu a objednala viac naraz :) pilulka.sk

Mirni

Ja som tiež toho skúšala hodne. Skús si na nete pohľadať najprv niečo prirodzené. Je tam mnoho spôsobov, ale predpokladám že to si už hľadala. Najlepšie sú brusnice koncentrované vo veľkom množstve. V každom prípade potom ako mi prirodzená cesta nepomohla, vyskúšala som uroval manosa akut+, a to bola prvá vec ktorá mi konečne zabrala :) Byť tebou tak sa skúsim poradiť s lekárom, a ak ti neporadí tak by som skúsila práve uroval.

Mirni

Ja som tiež toho skúšala hodne. Skús si na nete pohľadať najprv niečo prirodzené. Je tam mnoho spôsobov, ale predpokladám že to si už hľadala. Najlepšie sú brusnice koncentrované vo veľkom množstve. V každom prípade potom ako mi prirodzená cesta nepomohla, vyskúšala som uroval manosa akut+, a to bola prvá vec ktorá mi konečne zabrala :) Byť tebou tak sa skúsim poradiť s lekárom, a ak ti neporadí tak by som skúsila práve uroval.