TU+

ethel

jéééj ahoj Lenočka...som rada,že si na mňa nezabudla...Pravdu povediac som aj dúfala,že sa mi sem ešte niekedy ozveš,že ako sa má maminka.Som rada,že je všetko v poriadku!Teraz už určite nelutuje,že absolvovala tú operáciu....

kali

Ahoj lenocka, citala som si celu temu. Velmi sa tesim ako to s maminkou dopadlo, velmi drzim palce, nech to je vsetko v poriadku a nech sa vylieci a da uplne do poriadku.

ethel

Ahoj Lenočka,to sa teším s tebou,že je všetko OK.Vidíš aj zázraky sa ešte dejú ...Som rada,že maminka dostáva chuť na domáce práce,postupne sa nabíja energiou...Pozdravujem

lienkalenka

Ahoj Ethelka. Maminka sa má ok. Dnes bola na kontrole v NR. Nič čo bolo nespomínala. Už jej žilky ožívajú a začína variť a dokonca piecť a už sa tolko nesťažuje že ju to bolí. Ako sa máš Ethelka? Pozdravujeme ťa. Pa pa

ethel

..dievčatá prepáčte,trošku nemám čas reagovať na vaše otázky...
Ivka-novalgin je len na recept,lebo je silnejší ako ibalgin a má trocha iné zloženie.Podla toho čo ocka bolí?
Loli: ak sa sem ešte pripojíš,napíš konkrétne aké lieky užíva tvoja kamarátka.Ale TBC asi nemá,lebo vtedy sa naozaj vyšetrujú kontakty,teda všetci čo prišli do styku s osobou ktorá ma TBC.Sú ludia,čo sú denne v kontakte s TBC a neochorejú.

loli

chcem sa opytat na jeden mozno PROBLEM.
kamaratke zistili na teste na koži,ze ma v krvi protilatky na tuberkulozu.vzhladom na to,ze pluca ma ciste,rengen bol vporiadku,tuberu nema.nasadili jej tabl.ako pri liecbe tuberkulozy.
znamena to,ze je precnasacom? ked som s nou bola casto v kontakte,a mam slabu imunitu,mohla som to chytit? minuly rok som marodila s plucami kvoli chlamidiam,tento rok znovu.na rontgene som nebola.
mam sa bat a nieco s tym robit,albo nemusim? zrejme,keby to bolo prenosne,tak by lekarka poslala celu rodinu na vysetrenia,ale nic take sa nestalo. neviem,co robit :o((
kto sa vyznate, poradte,prosim.