HAK Dienorette...

Príspevok v téme: HAK Dienorette...
KIKUSHIK

Na nete som si našla túto hak, idem si ju dať predpísať, zháňa sa dosť ťažko, lebo je to nowinka na trhu, uwidíme čo to dá.. Táto hak je na twár, no na rozdiel od Diane je to antikoncepcia s prídawkom hormónu, ktorý lieči akné (Diane je hormonálny liek na liečbu akné s prídawkom antikoncepcie).Má už niektorá z wás skúsenosti s touto hak? Skúsim, uwidím, podelím sa :)

lilll

Ja som mala Dienorette asi 3 mesiace ... a povedala by som že už nikdy v živote. Bolievala ma neskutočne hlava, cítila som sa totál napätá a má to ešte kopu kontraindikácií ako napr. zvyšene riziko rakoviny prsníka a pod. Ved sa dočítaš na príbalovom letaku :) Akné sa predsa dá liečiť aj iným spôsobom - ja doporučujem Zineryt a Skinoren krém - tie sú fakt rýcjle a účinné. :)

mia.ma3

Ahojte, chcela by som sa opýtať na vašu skúsenosť s Dienorette. Viem, že spôsobuje slabé krvácanie, alebo dokonca vynechávanie krvácania. V mojom prípade mám slabé krvácanie už druhý týždeň. Chcem sa vás opýtať, tie čo ju užívate dlhšie upraví sa to, alebo mávate stále takýto rozladený cyklus?

Nina91

Dienorette mám rok a som spokojná, menzes tak 3-4 dni, aj intenzita slabšia(čo je u mňa rozdiel oproti tri-regolu - vtedy aj 6-7 dní a silnejšie). Inak žiadne bolesti, zadržiavanie vody, výkyvy hmotnosti..nič. S pleťou som nikdy nemala nejaký problém, ani nevidím nejakú výraznú zmenu. Ale určite odporúčam, aj ked samozrejme je to individuálne, treba sa poradiť s doktorkou a cena záleží aj od lekárne - v jednej som platila 30,60 a v inej okolo 32 napr.

Valeri444

Ahojte kočky ja beriem túto HAK skoro rok , výrazne sa mi zlepšila akostná pleť ktorá ma trápila 4 roky a teraz je super. Mám otázku , dosť sa bojím či mi neuškodí pri dlhšom užívaní tak sa pýtam či niekto neužíval dlhšie ? Dakujem :)

Misis

nela41:ja som brala tiez dinorette, vraj je to antikoncepcia urcena aj na plet.ja som nikdy s pletou nemala ziaden problem ked som zacala brat dinorette plet sa mi nijako nezhorsila.bala som sa ju vysadit ze sa mi vyhodi nieco na tvari, ale nic sa nestalo.mam normalnu plet ako aj pred antikoncepciou