HAK Dienorette...

Príspevok v téme: HAK Dienorette...
KIKUSHIK

Na nete som si našla túto hak, idem si ju dať predpísať, zháňa sa dosť ťažko, lebo je to nowinka na trhu, uwidíme čo to dá.. Táto hak je na twár, no na rozdiel od Diane je to antikoncepcia s prídawkom hormónu, ktorý lieči akné (Diane je hormonálny liek na liečbu akné s prídawkom antikoncepcie).Má už niektorá z wás skúsenosti s touto hak? Skúsim, uwidím, podelím sa :)

nikita2021

caute, no ja o tyzden zacinam s touto antikou,predtym som brala 3 mesiace Lunyttu ale na akne mi absolutne nepomohla ani minimalne zlepsenie tak dufam ze ked Dienorette je prave urcena na liecbu akne ze aspon po mesiaci uvidim to minimalne zlepsenie lebo som uz uplne zufala :((

snehuliatko

tak sa teda aj ja podelím s mojimi skúsenosťami s hak Dienorette :)
ja som nad mieru spokojná, schudla som 6kíl,( samozrejme nie len vďaka tabletkám ale aj upravená strava a viac pohybu,ale tabletky mi vzali dosť veľkú chuť do jedla a tak sa už neprejedám ako niekedy:-)..aj pleť sa mi viditeľne upravila a beriem 6-ty blister..
takže ja som len rada že mi takto sadli ale jedno negatívum pre mňa je cena mohli by byť aspoň o tých 5eur lacnejšie inak parada :)

ivikkk

takze beriem dienerette uz treti mesiac, strasne som pribrala a zeby nejak posobi na akne tak neviem aj ta predtym mi pomahala na akne, vlastne skoro ziadne nemam,vyhoda menzes 3 dni .. a slaby.. asi nic ine pozitivne. inak neviete zarucene ze z akej hak sa nepriberie,rozhodujem sa ci prestat alebo nie, snazim sa robit vsetko ale nic nepomaha, viem ze z kazdej mozem pribrat ale aspon nejake typy.

nikitka33

ahojte,
tiez by som sa chcela podelit o moje skusenosti s Dienorette. Beriem ju uz 10 mesiacov a bohuzial som pribrala 10 kil + zvyraznila sa mi poriadne aj celulitida :(. A to si davam pozor na stravu a snazim sa mat aj pravidelny pohyb. No proste, pred HA som cvicila menej, jednla mozno aj viac sladkeho a vsetko v pohodicke. Drzala som si svoju vahu a bola som spokojna. Teraz mam z toho hlavu v smutku, lebo som zacala cvicit viac a v podstate ziadne vysledky :(
Co sa tyka pozitivnych ucinkov, tak suhlasim, ze na plet sa zlepsila... sice nie nejako prevratne, ale vyrazky sa takmer vobec netvoria. Taktiez menst. bolesti su minimalne, takmer ziadne a trvanie je max 3 dni, aj to len jemne.
Este jedna vec sa mi nepaci je to ze tabletky su oznacovane cislami a nie nazvami dni v tyzdni.
Nuz ale ked pojdem ku gynekologicke, tak urcite sa pokusim o to, aby mi predpisala nieco ine. Prvy pokus bol niekedy v septembri, lebo to som spozorovala, ze sa mi zvyraznila celulitida. Vtedy mi povedala, ze to je bezne, ze kazda jedna HA mi to bude robit kvoli hormonom. Ale nezda sa mi to, lebo aj co som pocula aj citala, tak niektore baby maju celulitidu z HA a ked zmenia, tak sa to upravi. No neviem.
Hneva ma, ze lekari predpisuju podla toho, ake maju zmluvy so spolocnostami :(.

jankaaaaaaaaa

nieje to pravda, ze ked zmenis hak tak sa ti celulitida upravi. mozno ak by si pri inej hak schudla, tak celulitida by sa zmiernila. ale gynekologicka mala pravda. skus si dat predpisat yadine, ta nezadrziava vodu v tel ako ine hak, a mohla by byt pre teba vhodnejsia

nikitka33

ahojte,
tiez by som sa chcela podelit o moje skusenosti s Dienorette. Beriem ju uz 10 mesiacov a bohuzial som pribrala 10 kil + zvyraznila sa mi poriadne aj celulitida :(. A to si davam pozor na stravu a snazim sa mat aj pravidelny pohyb. No proste, pred HA som cvicila menej, jednla mozno aj viac sladkeho a vsetko v pohodicke. Drzala som si svoju vahu a bola som spokojna. Teraz mam z toho hlavu v smutku, lebo som zacala cvicit viac a v podstate ziadne vysledky :(
Co sa tyka pozitivnych ucinkov, tak suhlasim, ze na plet sa zlepsila... sice nie nejako prevratne, ale vyrazky sa takmer vobec netvoria. Taktiez menst. bolesti su minimalne, takmer ziadne a trvanie je max 3 dni, aj to len jemne.
Este jedna vec sa mi nepaci je to ze tabletky su oznacovane cislami a nie nazvami dni v tyzdni.
Nuz ale ked pojdem ku gynekologicke, tak urcite sa pokusim o to, aby mi predpisala nieco ine. Prvy pokus bol niekedy v septembri, lebo to som spozorovala, ze sa mi zvyraznila celulitida. Vtedy mi povedala, ze to je bezne, ze kazda jedna HA mi to bude robit kvoli hormonom. Ale nezda sa mi to, lebo aj co som pocula aj citala, tak niektore baby maju celulitidu z HA a ked zmenia, tak sa to upravi. No neviem.
Hneva ma, ze lekari predpisuju podla toho, ake maju zmluvy so spolocnostami :(.

Macík

Ahojte!
Dneska som bola u gynekológa predpísal mi zase novú antikoncepciu- Dienorette, pred tým som mala Softinelle a nerobila mi vôbec dobre, mala som z nej dosť veľké bolesti hlavy hlavne pred menštruáciou a počas, Softinelle vôbec nepomáha na pleť a u mňa sa počas jej užívania výrazne znížila chuť do jedla..No chcela by som sa opýtať či Vás bolieva hlava aj pri užívaní tejto novej HAK- Dienorette, lebo už sa cítim ako pokusný králik aj doktor mi dnes povedal že toto je už posledná možnosť a že ak mi nesadne ani táto HAK tak budeme s priateľom odsúdený na "gumičky" :/.
ĎAKUJEM.

jankaaaaaaaa

ak mas problemy so zaludkom zmen hak!!! na originalnu jeanine. dienorette je len napodobenina a u napodobenin je vyssie riziko neziaducich a vedlajsich ucinkov, hlavne travenie