sex v manželstve a dospievajuce deti

Príspevok v téme: sex v manželstve a dospievajuce deti
peta36

Ahojte,
Má niekto taký "problém":máme dospievajucu dceru /17rokov/,tá je vkuse s nami doma,nepohne sa ani na hodinku von z domu,nezaujimaju ju ani diskotéky,vyhovuju jej také kludne tipy kamaratiek a tie idu von len kedy-tedy spoločne.S manželom sme večer unavení ako väčšina pracujucich,čakame na vhodnu chvíľu kedy sa pozbiera a pojde spať,samozrejme čas ide,okato ju vyhnať nechceme od telky,potom zadriememe pred telkou skôr mi.Náš intimný styk je v poslednom roku zriedkavejší/v priebehu mesiaca tak 2-3 krat,ked sa podarí/a to mame 36 a 40 rokov.Manžel tvrdí ,že musíme preklenuť toto obdobie,kým napr.nepôjde na vysoku školu a všetko bude ako predtým.Riešite aj vy takuto vec?

kvietok23

mozno by bolo trebars dobre sa s nou o tom porozpravat ale nie z toho dovodu, ze chces aby sla von pre to, ze ty sa chces milovat s manzelom, ale skor to obratit tak, ze mala by chodit von hlavne kvoli sebe. udrziavat nejake kontakty s priatelmi, odreagovat sa, prejst sa po cerstvom vzduchu a nie len stale sa doma kvasit...

uhlie

Ja by som to riesil tak, ze by som na dvere spalne vyvesil uradne hodiny a strankove dni, kedy vas moze dcera vyrusovat.

peta36

v jednej teme ,neviem aký mala názov sa ženy sťažovali na nedostatok sexu v manželstve napr.1 krát za 3 mesiace ,raz za mesiac,tak som pochopila ,že väčšina párov má podobný problém ,len dôvod môže byť iný.Verím ,že sa to časom utrasie a bude to ok

lenkaa123456

tak tak. kupit listky do kina, dat jej peniaze na pizzu a pod. alebo skuste niekedy "utiect" z prace, alebo si vyberte si dovolenku ked ona bude v skole.. aspon nieco ako nic :)

peta36

tak vieš,manžel sa viac by pred ňou hanbil ako ja ,predsa už je to skoro dospela žena "dalo by sa "ale je to príliš okaté.Už na fore boli navrhy ako napr.objednať chatu,hotelovu izbu predsa to niečo stojí a také jednorazovky nič neriešia,skôr jej kupiť lístky do kina :)