Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika cokolada, kokos, vanilka

Príspevok v téme: Kozmetika cokolada, kokos, vanilka
Levicek

neviete mi niekto poradit, kde na Sloves
nsku zohnat kozmetiku (sampony, mliecka, ale aj telove vone) s takymito sladkymi vonami? najradsej cokoladove...v Amerike som kupovala radu Jerome Privee- Chocolate ecstasy, ale tu to neviem zohnat..:( moze byt aj ina znacka, ale taka, co pekne vonia, nie taka, co ma byt cokolada (a la Oriflame) a vonia to ako nieco uplne ine..dakujem

letnička

čokoládové masky od MAJS voňajú ako čokoládový jogurt. Aj ostatné ovocné vône produktov sú príjemné. Len na sprcháčoch mi vadilo že sú dosť riedke a nepenia. A maska bola taká okrová farba čo šla ťažšie z tváre dolu (bolo treba viac kozm.tampónov). Vôňa je pekná vo flaške ale na tele ju vôbec necítiť. To je moja skúsenosť.

Levicek

Baja22, ano, vola sa ta rada MODUM,prirodna kozmetika, neviem, ci to maju aj v kamennom obchode, ale uz som to nasla na nete (neviem, ci sa smu pridavat linky), ale je to tu

www.majs.sk

huraaa, tak uz som spokojna, idem nakupovat..:)

jarkaaaaaaaa

schauma ma sampon aj balzam na lamave a suche vlasy, ktory vonia pekne kokosovo-cokoladovo :). aj balea ma sampon a balzam na farbene vlasy s kokosovym mliekom

mataM

Mne sa tiež veľmi páčia také tie sladké vône. Teraz mám krém na nohy vanilka a hnedý cukor z Avonu a vonia fakt krásne. Škoda, že nemajú aj také telové mlieko alebo krém na ruky, strašne sa mi tá vôňa páči :)
www.womansday.com

A z Oriflame som si objednala krém na ruky s vôňou kávy a višní, tak som zvedavá aký bude.

A ešte som mala kokosové telové maslo Balea a k tomu aj telové mlieko, boli dobré, ale mne to až tak veľmi nevoňalo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.