doktori v TO

purblanka

No môj bývalý lekár bol veľmi dobrý,a zaujímal sa o pacientov.Ked som k nemu šla prvýx,tak sa spýtal ako sa mám,usmial sa,a ja-celkom som zabudla načo som tam prišla.Bol veľmi priateľský.Aj sestričku mal veľmi milú.Ale už som presťahovaná,mám inú lekárku,ale je tiež veľmi milá,a zaujíma s o ľudí.

ivana45

Zasa jedna. To si bola u vsetkych doktorov v TO? Clanok sa tak totiz vola. Pridi do Bratislavy, tam ta doktor (asi psychiater) srdecne vyobjima, urobi ti caj/kavu, preberie s tebou zazitky z mladosti, hodiny a hodiny sa bude vzivat do tvojich pocitov...
Teraz vazne: mas pravdu, skus psychologa, co nerobi na poistovnu, budes spokojnejsia. Hladat by som zacala cez Google.

zuzic

jasne:D ved nejak zomret musime:DD ale nie mne bolo inak dobre odhliadnuc od jedla:D ked som prisla domov skoro som sa zacala klanat kofolke:DD

LadysFilth

zuzic (: chúúdatko ...ale myslím ,že my dve stým nič nenarobíme :D musime jest alebo umriet od hladu alebo ako si povedala od toho jedla :DD

zuzic

hh ja som bola v zime, bufet vonku takze nepustili, mam mala zakazane chodit dva dni, takze som pekne aspon schudla:DD a klamala az sa tak prasilo:DD