Ako zistit rodinny stav

AdamKrt

Ale prosim ZIADNE dalsie otazky na mna preco a ako, to je uplne nepodstatne.

Otazka temy je jasna, ako si overit a kde, niekoho rodinny stav ?

Detektivnej agenture sa to da tiez zadat, ale je to silne kafe. Tiez vsak taka agentura musi mat moznost si niekde taku informaciu zistit, tak ma zaujima kde/ako....

Help

hmm....
neviem ci je dobry napad ostavat v takom vztahu ak sa len trapis tym,ze kedy ti znova v niecom zaklame.
Doveru v nej uz tazko budes zrejme hladat.
Popremyslaj ci ti to bude stat v buducnosti za to.

AdamKrt

Jedno mudro hovori, doveruj, ale preveruj. Takze doverujem sice, ale blba zo seba nenecham robit, tak preverujem. Ma mi doniest tie papiere, ale nevie ich najst. Ze ich nepotrebovala nikdy... Tak ich bude musiet pytat od exmanzela, som jej povedal...

AdamKrt

Help - ano mam ten pocit. A je to preto, ze vyse roka ma dokazala klamat v zavaznych veciach a urobila to uz viackrat, vzdy si to nejak ospravedlnujuc.

ADAM ADAM

Zaujímave,že som sa ozval k adamovi jajka...a nenapisal som tam prajem ti to...niektore staršie komentare by ta možno zaujali od neho...nepsal som v zlom,ale tak to byva na tomto fore..hned sa navaža...čo tak nekomentuj a reportuj*????

ADAM ADAM

adam ešte si spomínam ako si písal aký máš skvelý vztah,tak to krachovalo a asi nekrachlo a dokonca tam nie je asi ani dovera..no je mi to luto...velmi "mudro" si tu vypisoval stále a akosi sa to proti tebe obratilo...