Nadváha a alkohol

Príspevok v téme: Nadváha a alkohol
Alex_ja

Mám 18rokov.. ked som prekonal avažnu chorobu krasne som schudla.. dnes su však kilá speť.. každy mi iba hovorí ako som pribrala.. mám pred zaverečnými skuškami ...noveho priatela a obavy.. chodím každy den behať.. nakolko viem že mi to aj moj lekár odporučal vzhladom na moje 2 operacie lavej nohy.. Chcem schudnuť a byť zasa taká ako predtým.. Domnievam sa že dôvodom prečo zomna ešte neubudlo.. je aj alkohol.. ale ako prestať.. :,(.. není mi pomoci

munz

len žiadny piperne, sú to zbytočne vyhodené peniaze, je to super zárobok pre firmy, aj sem chodia predajcovia pchat ho do každej témy o chudnutí

KarlitkaTT

ano alkohol moze byt problem ale ja si tiez sem tam vypijem cez tyzden a niekedy aj cez vikend ale pouzivam Piperine Forte co mi urychluje metabolizmus a pomaha

martina.kovac

Ahoj, alkohol skutočne môže byť problémom. Tento článok ty vysvetlí prečo: -odkaz odstránený- je to troška obšírnejšia tématika. Ak alkohol tak len vínko a to tiež len raz za čas. :-)

mate59

A koľko toho alkoholu denne vypiješ?Záleží aj aký alkohol piješ.Velké pivo má 930 kJ,
deci slivovice, koňaku,borovička asi 930 kJ,2 dl vína 700 kJ.Ak bežíš 10 min, spáliš asi 628 kJ.ľahko si to spočítaš, kolko vypiješ a kolko musíš vybehať.Ak t na tvojom zdraví záleží, netreba ti nič iné len pevnú volu a výdrž.Uvedom si, máš 18 rokov a život pred sebou.To si ho chceš zosrať hneď skaraja?Pozri sa na dennodených opilcov a predstav si tam seba.Tak hore hlavu a zamysli sa ! Hlavne nad sebou.

A-Z

Ahoj Alex_ja,

áno, alkohol má vplyv na priberanie. Jednak obsahuje kopec kalórií, a prázdych, ďalej prispieva k ukladaniu tuku a v neposlednom rade väčšinou aj vzbudzuje chuť do jedla a práve na kalorickejšie jedlá, o.i. otupuje aj vôľu nedať si to, či ono.
Keď vieš, že môže byť problémom tvojho nechudnutia, tak prestaň piť.
... a práve preto, že máš len 18 rokov.

kikulka

nic v zlom,ale aspon k psychologicke by bolo dobre ist a aj to protialkoholicke,ak si sama nevies povedat dost,staci....vtedy uz treba pomoc inych

Help

pozri napisala si toto.... Domnievam sa že dôvodom prečo zomna ešte neubudlo.. je aj alkohol.. ale ako prestať.. :,(.. není mi pomoci

Tak z toho sa usudit neda ci pijes malo:)
No ak chces chudnut....urcite zabudni na alkohol.
Mas nejaky psychicky problem sa toho zbavit ak nie si alkoholicka a musis pit???

Alex_ja

mám 18rokov.. nemyslím si že je to somnou až také važne.. toto ma byť podpora.. :DDDD moj bože.. na protialkoholicke ako keby som chlastala celý život.. pijem aj trikrat za týžden a ty mi napišeš.. že mám isť na protialkoholickéé.. :DDDD pardon