Sex po laparoskopii

betonarka

ja ked som bola na laparoskopii tiez mi nic nepovedali, v papieroch som mala len ze telesne setrenie, pockala by som na tvojom mieste minimalne po menstruacii ako prebehne, a podla toho ako sa citis

dada3

Ahojte ja som bola minulý týždeň v stredu na laparoskopii a zároveň aj na prefuku vajcovodov. Ale lakár mi nič nepovedal,že kedy môžem mať sex.Tak by som sa chcela opytať či mi niekto neviete poradiť prosím.Ďakujem :)

jaLENja

NAalepšie sa opýtať doktora.
Inak si myslím, že podľa toho, ako sa cítiš, ale isto, aspoň mesiac by som počkala, kým sa trocha zahoja ranky aj ustália vnútorné orgány, ktoré boli počas lsk kontrolované (predsa len bolo brucho nafúknuté).

macka26

aj ja viem tak, ze mesiac klud, je jedno ci je laparoskopia diagnosticka alebo operativna. proste klud, nenadvihovat nic tazke, necvicit, nenadrapovat sa s nakupom, ziadna fyzicka namaha ani nic podobne..

vela bab pisalo ze sexovali o par dni, ale doktor asi vie , preco to hovori, ja by som to urcite neriskovala. ja idem 23 a pokyny dodrzim :D

jancecka

mne robili laparskopiu ale nič mi pri nej neodstraňovali a v papieroch prepúšťacej správy som mala mesačnú abstinenciu napísanú