Oslovenie Zeny

JAWCO

cawte ludia chcem sa opytat strasne s ami paci jedna halka a chcel by som ju pozvat na silvestra na chatu ale neviem aku mam zacat mohly by ste mi poradit prosim :)

void

ja: zdravim
potreboval by som toto (dal som jej obal od vitaminov)

ze nemaju ze musia objednat tak si to zapisala

ja ze ok
este nieco ehm pacis sa mi (2 sek. pauza)
mohol by som ta niekam pozvat

ona sa zasmiala (prekvapane nie vysmesne ;-) )

asi nie

ja ze preco

ona ze ma priatela
a potom to zahovorila ze si pre ten liek mam dojst v pondelok
ja ze ok a ze diky a isiel som von
este povedala ze ahoj tak som ju odzdravil

takto napisane to znie tak mechanicky ale nebolo to az take strasne :)
este som sa pri tom usmieval ;-)

nepamatam sa kedy som naposledy mal tolko andrenalinu pritom neviem z coho nemal som ani strach s odmietnutia ani z toho ze je zadana len som bol vysresovany

no nist v mori je este vela ryb thx :)

syb

to je zlate :)
mne sa jeden v lekarni vysmial ked som si pytala caj LIETAJUCA LASTOVICKA ze nemame len prelietaveho orla toho nechcete?
skus tu lastovicku

podlampou

pytaj si caj a nech tio povie ktory je dobry, potom ju mozes pozvat do cajovne. Alebo si pytaj vitaminy na pekne vlasy pre sestru a pochval pritom jej vlasy, ze ich ma krasne. Ale nedavaj jej take lacne komplimenty, nech maju aj myslienku, to zeny viac ocari. Ale urcine na tu nevybafni to:"ahoj , pacis sa mi, nechces si ist niekam sadnut?" :D ak by ti na toto povedala ze chce, tak to by bola sila...
potom napis, ako si dopadol:))

modra

Keď na ňu vybafneš hneď pozvanie, asi povie nie, lebo nebude mať čas na rozmyslenie. navrhujem:
Prvýkrát sa na ňu pekne usmiať, zaplatiť, odísť. Ale kvôli úsmevu si ťa všimne. potom už 2.x môžeš prísť a trochu-ale len trochu hanblivo a pritom milo sa jej opýtať, či by si ju nemohol pozvať na kávu. na večeru ešte nie!
Držím palce :)
nehraj mača,ani vtipálka, to nie je príťažlivé.

majo 88

void: ked jej hento rovno povies tak povie pravde podobne nie lebo ta nepozna skus tam radcej dojist a nieco si vypitaj ja nwm nejake vitaminy alebo hoci co co tam maju a snaz sa snou kecat ze co ti odporuci alebo sa jej spytaj ze ci ich aj ona papala a take ja nwm alebo napr vies co skus si vypitat nejaky caj a kecaj okolo neho a spytaj sa jej ze aky ma ona rada a potom ked uz tak sa jej spytaj ci by isla mozno ti povie nie ale nenechaj sa odbit ale tak sa musis spravat ze hodis nanu pekne ocka pochvalit ju aka je pekna a ze by si chcel ist s takou nadhernou zenou na cajik a tak ale este jedno si zapamataj ze ked ju aj dostanes na ten caj neni to jednoduche zbalit tu babu lebo to fakt budes musiet kecat a tazko sa keca ked niekde sedis po case ti dojdu temy hlavne ked sa ona nebude nejak moc zapajat najlepsie zbalis babu na prechadzke lebo vela bab sa aj hanbi ked ta nepoznaju a pocas tej prechadzky ma pocit ze to je jednoduche jak niekde trapne sedet no drzim ti palce