Priatelke bolo v noci zle,rano ju dokonca napinalo..Moze byt v tom?

Quaresma23

Este stale od zavedenia mojho prispevku priatelka nic nedostala....akurat sa dennodenne stazuje,ze jej je zle..a boli ju v oblasti vajecnikov...hlavne vecer....Pomaha jej sprcha a panadol-ten zensk......Dnes mi vravela ze pondelok by chcela ist na vyvolavacku,a je prechladnuta..moze aj to oddialit....mama jej vraj vravela ze to ma preto........No podla mna je v tom.......Tyzden jej to uz meska a naviac taketo prolemy ma

isabella

a este nieco... mierne bolesti v podbrusku su uz na zaciatku tehotenstva ked sa maternica zacne roztahovat, je to tiez jeden z prvych priznakov, no nie bolesti vajecnikov... tak klud

isabella

len pre opravu, jjjj, tehotne zeny zvrcaju hlavne v prvom trimestri, co su prve tri mesiace tehotenstva, priznaky nevolnosti sa mozu objavit uz v obdobi meskajucej menstruacie a je to samozrejme individualne u kazdej zeny, u niektorej sa to moze zacat prejavovat uz niekolko dni pred ocakavanou menstruaciou, testy su spolahlive az ked menstruacia meska, tak priatelke kup test, ale podla mna si to len nahovara, lebo ma taky strach z tehotenstva

janka24

Qauresma, priatelka si to može kludne nahovárat ak sa boji,že nedostane kramy...može to byt aj pokojne stav pred kramamy a test si kupit už može ak ste mali styk 1. marca -mamavit a budete mudrejši. Pekný den.

Help

wwwwwww- tabletku po???
pises o nej akoby to bola lentilka......
zrejme najlepsie si ju davat pre istotu kazdy tyzden......,ze?

wwwwwww

Ked ste mali nechraneny sex, frajerka mala kupit tabletku po. O tom si nic nepocul? Teraz sa uz len modlit. A nabuduce natiahnut kondom na ten blby penis alebo dat predpisat hak. Tiez som bola nadrzana ako stepna koza, sex kazdy den, ale len s antikoncepciou.

Quaresma23

na test je moc skoro.....ja sa nesnazim polemizovat ale len popisat situaciu...aby mi mohli byt poskitnute nazory