hak - lindynette 20

Príspevok v téme: hak - lindynette 20
Matulqa

6 dni beriem tuto antikoncepciu. V poslednych dnoch mam strasnu nechut do jedla uz len pomyslenie na neho mi sposobuje zle pocity. Jem len na silu aby mi muzikanti nehrali v zaludku. Mam smad a ziadnu chut na tekutiny. K tomu sa pridala bolest hlavy . Cez vikedn som sa nevedela dogrgat kolko vzduchu som mala v zaludku a pritom som nejedla pazravo. Myslite, že tieto vsetky priznaky su z HAK? Lebo hnedy vytok a bolest hlavy su uvedene ako nepriaznive ucinky. Mam ju prestat brat alebo je to len reakcia tela na hormony a prestane to? Ake mate skusenosti?

julqqqa258

mala by si chvilku pockat ci to prejde a ked nie tak ist za svojim gynekologom... ja ju beriem len 2 dni a zatial som nezbadala nic take ..........no a ja by som sa chcela spytat ze ked to sa ma brať prvy den menstruacie a ja som mala krv ale len troska zobrala som si no a uz som nemala heh noja neviem cotoje ....:)

mia123

Ja beriem lyndinette uz 3 roky, ja som mala presne opacny problem mala som strasnu chut do jedla, aj som pribrala 5 kil, ale potom to preslo. Skus pockat este par dni, ked to neprejde obrat sa na gynekologa