Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť v Predlaktiach ( kosti )

Príspevok v téme: Bolesť v Predlaktiach ( kosti )
sAint

Zdravím ... asi pred mesiacom som začal cvičiť v posliňovni. Ale teraz prednedavnom keď dviham niake veci nielen závažia ale aj niake ťahšie tašky alebo niake veci tak ma strašne pichne v predlakťovej kosti. Akonahle pustim predmet tak to prejde a dosť mi to prekáža ... dal som si aj týždeň pauzu ale furt keď niečo dvihnem tak ma to tak pichne. Nevedeli by ste mi poradiť niečo na posilnenie toho ? aby to proste nebolelo ... vďaka

natur

Kedze si zacal posilnovat, Tvoje kosti a svaly sa nemohli tak rýchlo prispôsobit velkej zátazi. Velkú úlohu v tom zohráva aj deficit vitamínov a minerálov, ktorých má kazdý ludský organizmus nedostatok a nevie si ich sám vyrobit. Pri fyzickej zatazi vzniká velké mnozstvo volnych radikálov. Ked je v organizme nedostatok antioxidantov - látok na ochranu buniek pred útokom volných radikálov, tak sa to prejaví rôznymi zdravotnými tazkostami. Navstív stránku -odkaz odstránený- a tam nájdes prírodný produkt Overdrive, ktorý Ti pomôze. Tento produkt je urcený pre sportovcov na minimalizovanie negatívnych úcinkov pocas cvicenia a po silnej fyzickej aktivite. Poskytuje zmes vitamínov, minerálov, enzýmov a pod. pre kostí a svalové funkcie. To je zvnútra. Zvonku je výborný Flexcreme, tiez na prírodnej báze na uvolnenie a bolavé svaly a kostí.

sAint

no ja to citim že ma v kosti pichne. bavil som sa aj s kamošmi a vravia že aj oni to dakedy mavaju ... že dakedy ich to tiež niaky čas boli ... potom že zase prestane na mesiac a zase ich to začne omynať ...