mám chuť sa zabiť...podvod..

Príspevok v téme: mám chuť sa zabiť...podvod..
luuuc

ahojte..už je to asi 2týždne,čo nedokážem ani poriadne jesť.trápim sa,lebo mám chlapca rok a pol a ked som bola bez neho na chate,tak som bola opitá.využil toho moj,teraz už ex-kámoš..bozkával ma a tiež tam bolo aj niečo viac.horšie je,že mi to povedala moja kamaratka.ja o tom moc neviem.neviem čo mám robiť..mám chuť sa zabiť

bez duse

dnes som stratil svoje dievca mojou vinou uz nemam nikoho na tomto hnusnom svete zil som tu len pre nu len ona ma tu drzala a teraz ked si pomyslim ze uz je koniec tak chcem umriet cim skor ...dnes to asi dokoncim uz tu nemam preco byt

mol

Mňa ten svet nebaví.16.5.2008Včera som išiel zo školy išiel na autobuse prídem domov nemám peňaženku v ktorej som mal čipovú kartu preukazy peniaze a nemám ju už som hľadal všade a nič.A ešte v skole sa mi darí ale už ma nebaví počúvatˇako sa každý zo mňa vysmiema a prezíva a zosmiešňuje ma.Mám chutˇsa ZABITˇˇ!

ivka123

hm, ako rada by som ti pomohla, len asi nemozem... prajem uprimne vela sil a pozehnania aby si vsetko zvladol:-) ak budes chciet, kludne napis viac..

azathoth

Hej, ide hlavne o zdravotné ťažkosti, trápiť sa ešte aj kvôli problémom mojich blízkych,na to už ani sily nemám.

azathoth

No tak kvôli takýmto problémom by mňa teda nikdy nenapadlo rozmýšľať nad samovraždou. Aj keď ja tiež v poslednej dobe nad tým čím ďalej viac premýšľam, ale nie preto, že by som nemal život rád, práve naopak, mám ho až príliš rád na to, aby som v tomto trápení ďalej pokračoval, lebo to, čo už dlhú dobu prežívam, sa životom nazývať nedá, aj napriek tomu, že by mohlo byť stále horšie a iní ľudia majú aj väčšie starosti. Nech sa už stane vo vašom živote hocičo, dokým máte zdravie, posledná vec, nad ktorou by ste mali uvažovať, je sebevražda.

rodrigez

achim... na to sa vybodni... ber to tak, ze ty si teraz ten, co si uziva a ti co tam boli pred tym mozu len slintat... kasli na to, ak sa budes cely zivot zozierat takymito hovadinami, tak skoncis na psychiatrii... tiez mam priatelku co ma viac skusenosti, ale nejako to neriesim... este ze im mam ja viac:))