tento mesiac musim otehotniet ale ako?

Príspevok v téme: tento mesiac musim otehotniet ale ako?
zufala zena

Dobry den
Volam sa hana mam25rokov som5rokov vydata manzel ma takmer 30rokov mali sme uzasnywztah ale od zacĂ­atku roka sa hadame lebmo on si zmyslel ze chce dieta do swojej 30a tu bude mat w aprili wcera mi doniesol navrh na rozvod ktory da na sud ak mu do jeho narodenin nepotvrdim ze som w tom..
A ja netusim ako sa za mesiac da otehotniet.mavam nepravidelny cyklus 25-38dni,pred 4mesĂ­acmi som mala cystu na prawom vajecniku mala4cm uzĂ­vanim tiaminu praskla..
Poslednu menstruaciu som mala27.2 po 34dnoch..
Odvtedy mame sexualny styk
Kazdx druhy den ale mna to uz nebavi..poradite mi co mozem ete spravit?

agaven

usinko vyhybaj sa jahodam surove a udene to dobra rada do 4 mesiacov potom už je to dobre aj slaninu aj parok ked budes krajat nehadz do ust do 4 mesiacov potom už mozes to moja rada radsej prevar tym myslim slaninu aj udene a moc o tom inym nehovor vies ake a aky su iny zavist je najhoria a ono je slabe po tom 4 mes. potom už hovor komu chces USINKO :::USONKO::::

usiko

agaven,

ak si to adresovala mne, tak velmi pekne dakujem...este sa sice velmo velmo predcasne netesim, kym nie su vsetky testy porobene a v poriadku, ale tesime aj tak....

jaLENja

Nám to tento mesiac nevyšlo :(
A to boli presne vypočítané plodné dni... bohužiaľ, endometrióza je potvora....

Aika

No v prvom rade si uvedom, ze zdrave dieta nieje samozrejmost. CO sa stane, ak budes mat mimomaternicove tehotenstvo, genovu trizomiu, alebo iny zavazny problem? Najskorej sa zozvedies a potom pojdes na potrat, alebo ako? Tieto veci niesu sranda.
Alebo porodis hluche dieta? Myslis si ze bude o vas stat aj za takychto okolnosti?

agaven

no ale ja ket ovulije a sexuje tak nemusi ostat tehotna to je zase len moj nazor ale preco zase si neotehotnela skor to zase si sa praskovala aby si neostala a nastal posledny mesiac a už musis ostat ??? ci akoze od tych tvojich 20 rokov do 30 to je za 10 rokov si akoze neostala tehotna ja neviem ako to mam chapat

sixthsense

zbytočne ste spolu takmer každý deň !!!zisti si kedy máš ovuláciu a vtedy sa snažte !i keď tie rozvodové papiere ak neotehotnieš,neviem či je to vhodný partner a hlavne budúci ,,OTEC",porozmýšľaj

macka26

prepac ale mala by si sa vazne zamysliet co za kretena si si zobrala za muza. nech ide sa dat vysetrit ten sebec, ci je vobec plodny.. ono totiz moze byt chyba kludne aj v nom.

pardon, ale toto ma tak zarazilo, ze som ostala normalne kukat... ja by som dosla za nim s rozvodom keby sa takto ku mne choval....

josie

čo môžeš ešte spraviť? Nakopať ho do..., možno sa spamätá a keď nie, uteč od neho čo najrýchlejšie a najďalej ako sa len dá