Platonicka laska

Príspevok v téme: Platonicka laska
MerryB

Zazil niekto z vas platonicku lasku na pracovisku? U nas v kancelarii zacal pracovat novy kolega. Je odo mna o 9 rokov starsi, no vyzera velmi mlado. Ja som vydata, on nie. Pred casom sme spolu par krat chatovali a zistila som, ze si s nim cez pismenka velmi dobre rozumiem. Nieco ma na nom neuveritelne pritahuje a ked som v praci, nedokazem mysliet na nic ine nez na neho. Viem, je to chore a nemala by som, pretoze aj on sa mi napisal, ze si nieje isty, ci to pisanie je dobra vec, kedze som vydata a on nechce sposobovat problemy. Aj ked, som si ista, ze aj jeho sameho to bavilo. Tak neviem... Co mam spravit, aby som ho dostala z hlavy?

esty

čo maš spraviť? skús si nejak uvedomiť (lebo ak to nebude on možno sa tak isto platonicky zaľubiš do iného čo sa objaví),že jednym poblaznením môžeš všetko čo si doteraz so svojim manželom prežila a čo stále trvá hodiť za hlavu.Nuž záleží aj aký vzťah mate s manželom a či si s ním šťastná.Možno by to manželstvo trebalo viac nakopnúť, aby si ani na chvíľu nepomyslela na iného.