Kolko % bab nerobi svojim priatelom vobec fajku?

Príspevok v téme: Kolko % bab nerobi svojim priatelom vobec fajku?
Thomasis

Ja len preto sa pytam ci som v tom sam......Otazka na baby. robievate to vsetky svojim chalanom???....a chalani?.robievaju vam to vase baby?....s priatelkou som pol roka.....nikdy to nerobila a ani nikdy jej to nebolo robene...a nechce ani jedno a ani druhe...a casto jej to nadrazam...........kedysi mi povedala ze nieje taka skusena...ale to s tym podla mna nema nic spolocne.....a nevie mi ani povedat dvovodo preco nece......iba mi hovori co raz pride to pride
----------------
Sexuológia / Urológia - www.zdravie.sk

milli11

Nemyslela som čudne, ale cudne, bez makcena. Ja pisem bez diakritiky, zvykla som si tak, lebo niekedy chatujem aj v inom jazyku.

Maťušíík:-)

No ja svojmu frajerovi robím fajku. A nemám s tým žiadny problém. A neviem čo myslíš pod tým pojmom čudné ženy, ale na tom že baba urobí svojmu chalanovi fajku,a ešte keď je to z lásky, a miluje ho, na tom ja nevidím nič čudné. A keď to urobí dobre obidvom. Podľa mňa normálna vec ktorá patrí k životu. No nie? :-)

milli11

Tak tato otazka zaujima aj mna, pretoze anonmne zeny na nete tvrdia, ze robia svojmu fajku, ale zeny, ktore osobne poznam, tvrdia, ze nie, hoci raz sa jedna, ked bola viac pripita prezradila, ze robi svojmu fajku. Ako to potom vlastne je, robia aj slusne a navonok cudne zeny fajku?

dobra vila

hmm3434 - tak to si povedal svetovu hlupost. K tomu sa neda nic viac povedat. Nevravim o sebe...ale kazda zena je ina, niektorej to proste nesmakuje, ina by mozno aj chcela, ale jednoducho sa na to nema, nevie prekonat, ina to uz aj skusila a nevie sa na to odhodlat dalsi raz atd... Neviem, vsetko sa da prekonat, ale silit isto netreba, treba mat volu a chut..ak to vsak nema, smola... A z toho, co si napisal mame dedukovat vlastne to, ze ty budes/si so zenou iba kvoli FAJKE??? Ked ti nebude robit, posles ju k vode? Huuuh... chuda tvoja nastavajuca. Gratulujem k tvojej uvahe.

lost

hmm3434

veris tej teorii ?

v takom pripade, teda v 1. pripade, co ak to nie je pucca, ale len tebe priserne pachne? :D :P :P :D

respektive, mas dokaz? znie to zaujimavo, ale bez tvrdeho dokazu tomu nemozem uverit..

šAMA

Ja som raz mužovi urobila fajku až dokonca-prehltla som. Nebolo to nič hrozné a na nasledujúci deň mi kúpil za odmenu perlový náhrdelník. Dobré nie?

hmm3434

niekedy som delil zeny na 2 skupiny

1) pucce co to nerobia
2) super zeny co to robia
..ale znamy mi povedal jednu vec - kazda zena to robi.. ide oba o to KOMU! takze ked ti nerobi zena fajku.. neni z teba hotova.. je s tebou lebo mas pracu auto byt ale nie preto ze je z teba mokra.. na to sa proste treba vykakat a najist si zenu co po tebe pojde.. to je cele tajomstvo.. nic viac.. nic menej.. ja urcite nebudem blbec co je v manzelstve a zena mu povie ze to nerobi ze fuj...

Lauralxiii

Nuz citam to tu a nic v zlom ale Laura nemas doma co jest ked si pchas do ust zadane....?To ine nerobis len vyfajcujes?Ja si myslim ze chlapi pri Tebe ostanu ako pri prelezitostnej flandre ale ktory Ta poziadal o ruku?Ved Ta beru ako .....To sa rychlo rozsiri co robkas....Ved Ty v podstate robis zadara stare remeslo.Preco sa ten zadany este nerozviedol haaa?Potom sa necuduj ze lahko zbalis chlapa.Neboj chlapi su prefikani a hovoria si medzi sebou ktora fajka.....Ak si dokazes len takto ziskat chlapa tak co sa series druhym do manzelstva?Ved si vyberaj nezadanych chrapa rozgajdana.....

Lauralxiii

Nuz citam to tu a nic v zlom ale Laura nemas doma co jest ked si pchas do ust zadane....?To ine nerobis len vyfajcujes?Ja si myslim ze chlapi pri Tebe ostanu ako pri prelezitostnej flandre ale ktory Ta poziadal o ruku?Ved Ta beru ako .....To sa rychlo rozsiri co robkas....Ved Ty v podstate robis zadara stare remeslo.Preco sa ten zadany este nerozviedol haaa?Potom sa necuduj ze lahko zbalis chlapa.Neboj chlapi su prefikani a hovoria si medzi sebou ktora fajka.....Ak si dokazes len takto ziskat chlapa tak co sa series druhym do manzelstva?Ved si vyberaj nezadanych chrapa rozgajdana.....