Kolko % bab nerobi svojim priatelom vobec fajku?

Príspevok v téme: Kolko % bab nerobi svojim priatelom vobec fajku?
Thomasis

Ja len preto sa pytam ci som v tom sam......Otazka na baby. robievate to vsetky svojim chalanom???....a chalani?.robievaju vam to vase baby?....s priatelkou som pol roka.....nikdy to nerobila a ani nikdy jej to nebolo robene...a nechce ani jedno a ani druhe...a casto jej to nadrazam...........kedysi mi povedala ze nieje taka skusena...ale to s tym podla mna nema nic spolocne.....a nevie mi ani povedat dvovodo preco nece......iba mi hovori co raz pride to pride
----------------
Sexuológia / Urológia - www.zdravie.sk

whee_ee

robím to rada, baví ma to, semeno mi nevadí, nevypľúvam - ale väčšinou máme orál v rámci predohry, takže to nakoniec skončí inde.. :D ale dokážem to robiť len môjmu priateľovi, cudzí by som do úst nedala :D

Miley

hmm...a kolko chlapov nerobi svojej babe oral pred sexom?? ja fajku vobec nepraktizujem, no ked ma partner chut, tak ja sa oralnemu sexu nebranim :P

janekMY33

Monika 1984 Fajka sa roby vtedy ak mate dlhsiu prestavku aspon 7 dny medzy sexom a vtedy to nebude trvat viac nez 15 min.

janekMY33

Monika 1984 Fajka sa roby vtedy ak mate dlhsiu prestavku aspon 7 dny medzy sexom a vtedy to nebude trvat viac nez 15 min.

kdalsdjskjd

tak zatial som to v zivote nerobila a mam k tomu odpor je to divne akurat to k tomu mozem napisat a tym ze som to nikdy nerobila naozaj nechapem co na tom moze byt zabavne ked niekomu vyfajcis alebo ta niekto vilize a potom sa boskaate je to fakt divne akoby osm oblizovala vlastnu p...

NicoleSydney

Oral je predsa zaklad ... milujem robit fajku, a viem ju robit naozaj tak dobre, ze este ziaden si pri mne nestazoval ... ozaj nepochopim tie, ktore to robit nechcu, ale na druhej strane to treba respektovat muzi ...

nikola 87

no damy potom sa necudujte ked raz prichytite penis vasho chlapa v hube cudzej zeny :D
ak vam je to neprijemne nemusi to byt pravidlo ale raz za cas sa premoct mozete, vztah neni len o tom, co je prijemne vam...

Monika1984

Ja som dlho, dlho pritelovi fajku nechcela spravit, nie ze by sa mi to hnusilo ale bala som sa ze to nebudem vediet ( bol moj prvy) no cca po pol roku co sme uz spolu sexovavali som raz mala menstruaciu a len tak sme sa po sebe valali a bozkavali a sama od seba som sa k fajke odhodlala. Samozrejme ako neskusena fajciarka nemala som sajnu kedy asi bude tak mi to skoncilo nahodou hlbsie v puse prehltla som to a odvtedy to prehltnem vzdy a fajku robim casto ci uz ako predohru alebo cisto fajku. Priatel bol vtedy milo prekvapeny. celkom ma to bavi ale len vtedy pokial to netrva dlhsie ako 15 minut...