Porobenie, kliatba, urieknutie

Anna0

Zaujimava tema.ludi s porobenim stale pribuda,existovalo vzdy aj bude!! Najhorsie ked zo zavisti ludia preklinaju alebo rodina! Na to pozor ked aj ako matka nieco dietati vyrieknete v zlosti!ked byvate casto urieknuty,divajte sa na ludi od spodu nahor.nie priamo do oci.ked uz urek mate,alebo dieta a neviete si spravit uhlikovu vodu,kupte si Čistec a omyte si nim tvar,ruky,nohy.clovek je vtedy malatny,jest nechuti,hlava boli,nohy sa podlamuju..deti velmi placu.urieknut vas moze aj dieta ak sa sladko diva..nechtiac kazdy ak sa pacite a mate slabu auru.horsie vsak vas urieknu ludia rysavy,nerodiaca zena alebo neplodna,ludia zo zrastenym obocim alebo kalnymi ocami ci s kruhmi pod ocami..od takych ludi pri ktorych sa slabo citite sa tahajte co najdalej.to su upir energie..ak mate porobene tak to je ine,niekto celkovo chradne upada psychicky,telesne,v praci,laske,financne..to uz treba dat odrobit riadne aj s ochranou..taku pani som mala ze jej porobili vodou z mrtveho!!a to sranda naozaj nieje cely zivot trpela..tí co boli tu spominany odrabaci,kazdy sa mi stazuje na toho pana.co sa tych vlasov tyka a ciganky: poraba a preklina sa rozne,ale v Rumunsku napriklad tak robi ze ked je niekto urieknuty alebo porobeny tak sa dieta ci dospely preda ciganke,zaplati jej,ta s nim prah dverí prekroci a 3x zaklope a vrati cloveka.tak sa tam odraba takze vsade sa inac robi..

cloe

Ja som sa velmi trapila, nic sa mi nedarilo, vsetko do coho som sa pustila sa kazilo a krachovalo.
Krachoval mi vztah, praca, zdravie aj financie. Mne pomohol jeden velmi mily pan zbavit sa porobenia.
S priatelom sme si mnoho veci vysvetlily, nasli si k sebe znova cestu, mam novu pracu a chut znova zit a napredovat. Ak nahodou budete hladat pomoc, urcite si pozrite stranku www.odrabanie.sk je to fakt celozivotna pomoc

nika01

Dobrý večer, chcela by som sa poradiť stala sa taká vec že zrazu mi začali deti chorľavieť jedno horšie ako druhé.. nejde mi to niako do hlavy lebo predtým žiadne takéto problémy neboli .. bola som s mladšou dcérou u doktora a po rôznych vyšetreniach a nikde jej nevedia zistiť čo jej vlastne je. Všeobecne ma zdravotné problémy ako napríklad so zubami, dokonca sa jej ničo vyhodilo v ústach ďalej bolesti sánky ktoré nikto s doktorov nevie vysvetliť.Má obrovské bolesti na všetko jej dávajú len antibiotiká a samé rontgeny, analgetiká. Bolesti neutíchajú. Máme pocit že nás celú rodinu niekto uriekol. Taktiež aj oboch malých synov trápia problémy ktoré predtým nemali žiadne príznaky.Nespavosť u jedného so synov, predtým spával normálne. Stále do okola sa niečo objavuje nové a horšie choroby ktoré sme nikdy predtým nemali, nedarí sa nám celej rodine. Staršia dcéra ma na zápästí kde sa meria pulz hrudku čo som čítala že je to s urieknutia. Tak sa na Vás obraciam o pomoc čo máme robiť. Ďakujem

agaven ja

J..poznam ta ale nepisem vzdy viem kdey to pises ty...ale Mas pravdu.Ako urieknutie u deti.Tak to ide až po urieknutie dospelých.Ale nielen ,že sa dá porobit obyčajnou bylinou zlou, alebo iiným sposobom.Ľudia to vedia , je to a budú to robiť stále.Či preto aby s apomstili, alebo aby nasili získali osobu , ktorú maju radi .A tak používajú rozne veci k tomu aby inému porobili , počarovali a iné.Len zabúdajú na to, že ako ťažko sa ludia zase dostanú cez to do normálu.Všetko čo im iný zle poslali.Preto ludia nevedia , že ked suseda si mysli juj nech tiu moju susedu ..blabla a len si to myslí , alebo to povie ide to zlo s jej srdca rovno na jej susedku.POtom nastan echoroba únava vyčerpanosť a iné.Potom nevedia , že je dobre mat doma ochranu,bylinkovú, kameń,amulet a ine...S pozdravom tovoja znama agaven..drz sa ...

Excell

Porobenie, kliatba, urieknutie, nič také neexistuje, treba pozerať menej filmov s touto tématikou a logicky rozmýšľať.

sio

Na znamom podobnom fore uz spomenutom tajomne,sa mi velmi pacia clanky toho Serdza ...on to tam podrobne rozpisuje a nieje to len tak hala bala ako mnohy pismenkuju.Odporucam precitat

LOBO

Porobenie naozaj existuje,naozaj prekliat niekoho na to nemusí človek vediet čarovat. Zlé sa dá lahko privodit ,s opakom je to už zložitejšie. Netreba koli tomu chodit ani do afriky za woodo. Je určite lepšie v tomto prípade vyhladat odborníka ,o ktorom už máte nejaké referencie ako riskovat niečo. Dobrý článok je aj na tajomno.sk o porobení .

sio

Nuz asi si jedina komu pan Peter L.vs kaitan pomohol ,co viem tak energicky ublizil mnohym ludom a islo mu len o ich financie.Este pije?Bolo jedno forum nuz a pozitiva tam toho vela nebolo ako ani na pani Benovu jeho uhlavnu,,priatelku,,.Ak niekto pozna tieto dve identity tak uz bol spracovany a priamo zbaveny penazi a aj energie.Je to totiz rovnake ako ked das do ruky bankomatovu kartu niekomu s PIN a cakas ze sa nic nestane...Sice nie som skeptik ale tieto dve osoby uz zanechali vo mne svoju skusenost okrem inych...im podobnych.A ak cakas ze ti Boh v zivote pomoze tak sa mylis lebo priamo pomahas aby ich okradli a dodrbali im zivot.A to sa stane i tebe...Nic v zlom realita

cloe

Ja som mala porobenie (urieknutie ) Bola som stale slaba a ospala,prestalo sa mi darit v zivote a smola sa mi stale lepisla na paty.Nasla som na internete stranku kaitan.sk pana Kaitana a napisala mu,poslal mi bezplatne techniku kde som zistila ze mam skutocne porobenie,zaplatila som mu a pustili sme sa do spoluprace,o par dni to zacalo byt uz omnoho lepsie a dnes musim povedat ze mu velmi dakujem a je to obrovska zmena k lepsiemu,jednoznacne odporucam.