Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Porobenie, kliatba, urieknutie

sio

Samozrejme ze v niecom s tebou sulasim je to v celku o vnimani ale realita je aj v tvojich slovach vnimana nie len tebo samotnou.Napisem to takto ludia neveria v nic (a teraz sa nezameriavam na Boha ci vestenie) len samy v seba je to pekne ale jedno nevinima to druhe.Zivot ti Boh dal slobodny a ty si sama mas vybrat cestu.Dal nieco ako ciel ktory mas docielit a ist stale vpred ale aj ty co neveria pokial stracaju a zacnu sa diat v ich zivote straty ako smrt,choroba ,krach a ci rozvod je to hned Boze pomoz...Co keby aj vtedy nehladali a riadili sa sebou.Vestenie pises ze je od jeho nepriatela teda satana ak ta chapem dobre ale to urcili ludia....Ako vies ze vsetci co vestia ,liecia a dalsie veci spojene s mystikou pochadzaju od satana...?
Bozie umysly nie su zverene osobam ako sme mi mi len mozme samy za seba robit radost jemu aj ked nevieme ci to robime spravne...ale prave preto kazdy kona za seba a zije svoj zivot sam zo svojimi rozhodnutiami.Je rozdiel ak matka opusti dieta a muz zabije zenu ...je rozdiel ak niekto usmrti tisice ludi aby si ziskal autoritu a moc a je jedno ze pre peniaze niekto skonci zakopany v zemi alebo v kyseline lebo robil bieleho kona?Nemyslim si ze vestenie je alebo nie je dobre lebo existuje aj horsie a kazdy clovek je v urcitom smere svina .Jednemu dava druhemu berie ,na jedneho sa usmeje a na druheho zazera.Cely svet je o predsudkoch ,pravidlach a kategorizovani...Ale co je spravne dnes zajtra moze byt fatalna chyba...

Napisem to takto predstav si situaciu ze stretnes zenu ktora ti povie mlada zena vy budete mat autohavariu upozorni na fakt ktory tam je hodis rukou a ides dalej...Nasledne zostanes na voziku a zvysok zivota prezijes ako invalid???
Co keby si bola pozornejsia a vnimavejsia snad by si dala lepsi pozor na cestach a invalidom sa nestala!!! Ale je to o tom vyrovnat sa s krizom a problemami ist po ceste s roznymi odbockami a prekazkami ...ak ta niekto nasmeruje tak je to dobre alebo zle?
Male deti davame do skol a ucime sa stale i my naco?Aby sme chapali a vnimali vedomosti su zaklad a vedomosti o svojom zivote su tiez dolezite lebo ak vies ze na ceste po ktorej ides je odbocka do slepej ulicky tak tam zbytocne nepojdes.A vedomosti su dane keby Boh nechcel dat dary tak by nedal ale ako clovek moze rozlisit co je dobre a co nie...kazdy sme iny a kazdy mame svoj ciel na zemi ,

bella12

sio, božie úmysly v tejto oblasti sú jasné z Biblie. Môžeš namietať ako mnohí, že nemáme istotu, či biblia obsahuje božie slovo, či to nie sú len slová ľudí. To sa dá zistiť len jej čítaním, premýšľaním a skutočným hľadaním pravdy. Zaujímavé je, že slová, ktoré v Biblii hovorí Boh sú tak odlišné od ľudského zmýšľania a v celej histórii izraelského národa, ale vlastne celého ľudstva až doteraz sa im človek vždy vzpieral. Nehovorí už len tento fakt v prospech toho, že to nebudú ľudské výroky?

A ako som už písala, skúškou, ktorou sa dá zistiť, či niekto koná z Božej moci je to, že nemá problém prestať s danou činnosťou, ak by ho o to Boh požiadal. Je pokorný pred Bohom, ktorý je pre neho najvyššou autoritou. Vie, že je v porovnaní s Bohom ničím, a že všetko, čo má, je len dar, ktorý si Boh môže vziať kedykoľvek späť.

bella12

A čo keď je to tak, že keby nebol Boh, nebol by si ani Ty? Stačí sa zamyslieť: môže sa z hmoty zrodiť duch, myslenie, city človeka? A spoliehať sa na samého seba? Možno, keď sme mladí a zdraví, zdá sa nám, že je všetko v našej réžii. Ale raz nevyhnutne príde čas, keď budeme dennodenne čeliť vlastnej slabosti a neschopnosti - či už telesnej alebo rozumovej - stačí sa len dožiť staroby.

Inak, nedá sa neveriť v Boha a zároveň veriť v jeho nepriateľa a obraciať sa na neho s prosbou o pomoc prostredníctvom veštenia.

sio

Neskapynaj hi hi nuz ja viem len jedno ked sa bude vsetko drbat okolo vas a rucat ako domcek s kariet tak vam bude jedno aka zachrana bude len nech to pomoze.A co sa tyka odrabania pocul som o mnohych ale poznam dve co si urobia robotu tak ze to ma aj svoj ucinok a chrani vas to.Inak vnimanie je jednoduche aj vlastny dom sem tam poupratujete lebo by ste po pol roku zhnili v spine a co energia okolo vas co ludia ktory vami denno denne prebiehaju co zivot dobry a zly zanecha to si myslite ze je pre vas dobre?A BOh nuz mam na to nazor.Pisete ze vestenie a dalsie taketo nepochopitelne okolnosti (pre ostatnych) niesu v sulade s nim.Nuz priklad je sam Jezis.Narodil sa ako clovek ,jedol ,pil,spal a dalsie veci blizske nam...Ako je mozne ze ako clovek dokazal robit zazraky?
Ak sa odvolate na jeho otca teda Boha ako viete ze ten co vesti alebo inak meni osud ludi nieje obdareny nim.Nemozne?A preco vy poznate snad Bozie umysly?Asi nie!!!
Ovecka a celkom sa ti raz moze stat ze ta niekto preklaje v kazdom prispevku zanechavas svoju myslienku ktora vysla s hlavy a presla do ruk kde prsty vo vnimani zanechali energicku stopu .Je to ako ked zlodej necha za sebou znaky aby ho nasli a potom co ???? Osud alebo nahoda!!!!!Dobru noc priatelia

Excell

A je to jasné. Boh je riešenie na všetko. Mňa asi picne. Kedy už ľudia konečne pochopia že žiadny boh nie je, nikdy nebol a nikdy nebude a že spoliehať sa vždy budú musieť len a len na seba?

bella12

áno, LOBO, treba na to odborníkov, ale takých, ktorí stoja na strane Boha. Lebo zlo zlom nevyženieš. Akú máš istotu, že Ti to zlo bolo odstránené? Lebo v skutočnosti zlý duch pôsobí tak, že problém neodstráni (to len naoko), len presunie ho do inej oblasti. Nie je to náhodou tak, že človek po prvom "úspechu" vyhľadáva jeho pomoc znova? Myslí si, že dosiahol x-krát pomoc či vyliečenie, ale pravda je taká, že jeho problém a choroba ostáva a on sa len čím ďalej, tým viac dostáva pod vplyv zlého.

Jediný, kto môže skutočne odstrániť zlo, zlého ducha je Boh. Je to jediné prirodzené a logické riešenie. Veď aj sv. písmo hovorí:

Ak sa kráľovstvo vnútorne rozdelí, také kráľovstvo nemôže obstáť. Ak satan povstane proti sebe samému a je rozdelený, nemôže obstáť, ale je s ním koniec.

Ak sa pozriete, čo sa deje okolo nás i vo svete, musíte skonštatovať, že so zlým zatiaľ nie je koniec ...

LOBO

Ludia o porobení neviete vobec ale vobec nič.Výborný článok o porobení www.tajomno.sk. O kliatbach už ani nehovorím. Na takéto veci treba odborníkov a nie žiadnych samoukov ,ktorí narobia častokrat viac škody ako osohu.Porobit je lahko ale dat sa odrobit je drahý špáz ,ale súhlasím s názorom Sia ,čo napísal Sio nakolko ak mám v živote smolu nič sa mi nedarí a všetko sa mi rozpadáva asi vo vlastnom záujme chcem svoj život zlepšit . Kašlem na peniaze a prekliatie si dám zobrat preč. Čo ma potom čo bude v nebi alebo pekle ak teraz mám trpiet v tomto živote,koli závisti neprajníkom alebo žiarlivosti a ich špine.Sám podla seba nie som ani dobrý ani zlý.Ale snažím sa byt dobrý. Neubližujem ,a ak sám sebe chcem pomoct nerobím predsa nič zle.Keby sa každý zmieril so svojím osudom a nič by neriešil ,kde by sme všetci boli.

lastpast

v celku s tebou suhlasim. nie som fatalista, a aj samotne vestice ti povedia, ze vsetko to co ti povedali mozes zmenit - ked uz im chces tak velmi verit.
co si o nich myslim, som v skratke napisala do temy o vesticiach.
co sa tyka magie... nech ma hocijaky odtien, zdroj je vzdy ten isty a za takuto "pomoc" sa velmi draho plati.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.