Ignorácia partnera!

moob

Je to chuj na n-tu!!Mne sa stalo to iste,s tym ze neboli sme pohadani,len zrazu nemal na mna cas,ze ma vela prace-ale kazdy vecer cas ist s niekym inym von mal..a ked som sa na to spytala,tak to dopadlo tak,ze sa viac neozval,nebral telefony,neodpisoval,absolutne nic..asi po 3 tyzdnoch mi odpisal ze nevie co chcem..a uz presli dalsie 3 mesiace a ja sa stale trapim,no vysvetlenia som sa nedockala..Preto snaz si niecim inym zamestnat hlavu,nech nie si taka blba ako ja ze uz 4 mesiace vyplakam do vankusa..

mate59

keď sa tak dlho neozval a neodpovedá, kašli naňho.Pekných chlapcov je ako maku.
Netráp sa a snaž sa rozptýliť a nemysli na neho.

moc_smutna

podlampou nie nepodviedla...je*em na neho už ...neznasam ho...je mi z toho strasne...preco sa to takto vsetko konci?:(

podlampou

ak ta uz 2tyz ignoruje a nepodviedla si ho alebo nieco take, tak ta uz nelubi a nema zaujem a tak sa detsky odul aby z toho takto vycuval a nemusel nic riesit. Zbabelec, kasli na neho.

moc_smutna

no neviem či som ho poriadne napálila ale to skor on mňa!!a ešte je urazený...chápete to??????

lenka
ved to sa pokúšam ale nejde mi na to stále nemyslieť a neriešiť to...asi ho už netrápim

lenkaa123456

neozyvaj sa mu. proste nato nemysli. ty si pre zachranu vztahu uz nieco urobila a mala si snahu sa s nim porozpravat-volala si mu a pisala. teraz je na rade on.