Bolesti okolo srdca a aj ľavej ruky

Príspevok v téme: Bolesti okolo srdca a aj ľavej ruky
jasomm

čawky
má tu niekto podobný problém?
dosť často mávam bolesti v oblasti srdca a ide mi to až do ľavej ruky, inokedy ma bolí pod ľavou lopatkou, dokonca ma tam páli
každý vraví, že je to chrbtica, ale nechce sa mi veriť, že toto môže spôsoboavť chrbtica, preto sa ccem podeliť o skúsenosti
to mám taký čudný pocit pri srdci, akokeby som ho mala choré, takú slabosť tam mávam
inak mám aj úzkostnú poruchu

kamoska29

ahojte ja zijem v anglicku a tiez som mala rovnaky problem,tak som isla na pohotovost. Prekontrolovali mi tlak,ekg a vsetko bolo v poriadku. Tak mi odobrali krv a vsetko ok,ale nakoniec prisiel doktor,ze mi odoberie krv este raz,ale tentokrat z vrchnej strany ruky,nie z dlani ale z vrchu a zistili,ze mam nedostatok kyslika v krvi. Hned mi dali inhalovat 6 malych tabletiek a mozem povedat,ze mi to okamzite pomohlo. Neskor som dostala appoitment na vysetrenie na astmu a veru zistili mi, ze mam nabeh na slabu astmu.

Peter999

Ahojte uz 2 dni ma picha pri srdci a ta bolest mi smeruje do lavej ruky neviem cim to moze byt len som sa zobudil a zacalo ma to boliet , neviete nahodou niekto cim to moze byt ?

Boso

Caute no umna to iste bolesti zaludka srdca strielanie do lavej ruky bol som 15 razy na EKG odber krvi taktiez 15 razi nezistili mi nic ziadne zvisene kardio setko naporiadku nakoniec mi dali ze mam Panicky atack podstate sa trafili a berem lieky xanax a seroxat podstate pomahaju ale boli ma sem tam lava ruka a bolest u srdca inkfart no uz ked pride tak pride to uz nikdo neovplivny ....

majo 5555555

dam vam radu jedzte cibulu a cesak raz za tyzden si pred spanim dajte poharik najlepsie domacej 54 alebo borovicku, chodievajte do lesa na prechadzku v klude aspon 2 krat do tyzna behom mesiaca ste v poriadku.poznamka ak mate pracu stresovu a nahanate sa vnej tak vam nepomoze nik a nic.este nezabudnite na lasku a sex velmi dolezite pre zdravie.

miccka

Mám potiaže už 2 týždne boli ma pri srdci,ked sa nadýchnem pichne ma tam aj do lopatky mám také pálenie čo mám robiť?

Nina26

Ja som tiež s týmito problémami po braní širokospektrálnych antibiotik u lekárov nepochodila, všetko OK a pálenie od srdca až do ruky, neskôr aj žaludok. Tak som začala s proticandidovu dietu, teraz som pridala, B1, Q10, minerály na večer, rybie oleje, zdravšiu stravu, tiež enzymi a kys. na trávenie a po 2 rokoch konečne vidim zlepšenie. Zhoršenie som mala vždy ako som sa najedla, alebo najhoršie v noci. Treba si skontrolovať PH laknusovým papierkom, ak je prekyselene okolo 5 PH, vždy je stav horší.

bobov

tak aja mam take problemi uz dost dlho ani tabletki mi nezaberaju neurolog mi povedal zemam chrbticu v poriadku takja uz neviem kde mam ist

sero

no ja mam problrmi stim uz asi rok atiez chodim po doktoroch bol som aj rehabilitacii na neurologii aze mam chrbticu vporiadku beriem fevarin ale ta bolest je stale

maciatko734

Dobrý deň, mám iba 15 rokov a raz som musela ísť do nemocnice nie je tomu ani tak dávno. mala som strašne bolesti srdca a nemohla som sa nadýchnuť. ostala som tam 5 dní a doktorka ma poslala na kardiologiu. srdce mám úplne v poriadku nemám ani šeles. robili mi 2 razy ekg, krv mám v poriadku, tlka aj všetko ostatné. povedali, že to je od chrbtice alebo od stresu pretože som sa dosť hádala s mojim otcom uz je to však medzi nami lepsie. poslali ma na neurologiu a tam mi povedali, že to je najcastejsie vyvolavane stresom a dali mi lieky na upokojenie. prestalo to. no teraz to zacala opäť. bolesť mi vystreluje do lavej ruku, picha ma pod rebramia niekedy ma boli aj lopatka a picha ma pri srdci, teraz mi ta bolest presla aj do oboch prsnikov, bojim sa, ze mozem zinfarktovat. neviete mi proism poradit co mam robit?