Bolesti okolo srdca a aj ľavej ruky

Príspevok v téme: Bolesti okolo srdca a aj ľavej ruky
jasomm

čawky
má tu niekto podobný problém?
dosť často mávam bolesti v oblasti srdca a ide mi to až do ľavej ruky, inokedy ma bolí pod ľavou lopatkou, dokonca ma tam páli
každý vraví, že je to chrbtica, ale nechce sa mi veriť, že toto môže spôsoboavť chrbtica, preto sa ccem podeliť o skúsenosti
to mám taký čudný pocit pri srdci, akokeby som ho mala choré, takú slabosť tam mávam
inak mám aj úzkostnú poruchu

vodica1969

Ja mam zas problem, že ma bolia plecia a medzi lopatkami, čo som nemavala, ale asi druhy den ma tam bolí. a mam niečo ako ef. srdca 65% a intermedialna poloha nižšia voltaž bez poruchy repolarizacie.Nižšia voltáž plochšie.T .nepoznam čo to je, skusi mi niekto poradiť?Dakujem.Hanka

syma

jasomm, osobne poznám len problémy s hrudnými stavcami a to som si párkrát myslela, že dostanem infarkt, ale našťastie to boli "len" tie stavce :o)

z pocitu úzkosti a strachu to môže byť aj horšie, sľúb mi že pôjdeš na neurológiu, budem ti držať pästičky :o)

jasomm

syma-a ty to poznáš?
práve to mi aj lekári vravia, ale neverím aby tak bolelo okolo srdca od chrbtice a od úzkosti
niekedy mám tu úzkosť silnú..páli ma hruď, oblieva ma horúčava, tep mám rýchly a je mi hrozne zle...
ale aj keď nemám atak úzkosti tak mi je okolo srdca zle...-taký blbý pocit