Ročné výročie

Príspevok v téme: Ročné výročie
Martin Bo.

S priateľkou budeme mať ročné výročie čo sme spolu. Ja som rozmýšlal, že spravím u mňa doma romatickú večeru. Hudba,sviečky,nejaké vonné oleje,kytica ruží s vyznaním lásky.Rozmýšlam ale nad jedlom. Pizza?Alebo niečo originálnejšie?Skôr myslím druhá možnosť.A aký by ste ešte volili darček k tomu? Mám 18 rokov takže finančné možnosti mám pomerne obmedzené. Vás dievčatá by potešila takáto večera od pritela viac ako napr. drahý náhrdelník?

Martin Bo.

Myslíte, že kabelka by bol vhodný darček? Viem, že by sa jej zišla nejaká a ukazovala mi takú ktorá sa jej páči

zdenulka

nemusi byt drahy prsten,nie na zasnubenie len k vyrocie,strieborny prsten maju za 30 eur to som dostala ja..a super je to

jarkaa55555

urcite taky darcek ako vecera, jedlo, ruza - staci aj jedna, je lepsia volba ako drahy sperk. a navyse myslim ze jednorocne vyrocie je skoro na drhy sperk. nekaja streiborna retiazka s malickym priveskom je tiez fajn, alebo ak nosi nejaku retiazku tak jej k tomu kup len privesok alebo nausnicky. ale urcite to nemusis s cenou prehanat,, a jedlo? sprav to co ma rada. palacinky napriklad?