Financne problemy

Príspevok v téme: Financne problemy
ShutUp

Dobry Den,len par otazok,spomente si ked ste mali 19-23 rokov,ked ste zacinali pracovat a vasa praca stala za prd,plat biedny ale aspon cosi v tychto casoch,
Kolko ste prispievali rodicom?Ja dostavam akesi stravenky tie dam mame a teraz povedala ze chce XXX eur,co je vyse polovica mojej vyplaty(este daco preveziem)minule to bolo rovnake a teraz tiez,sak mne nic neostane do slaka,idem desi do mesta a nic nemam,vsetci moji kolegovia aspon v mojej vekovej kategori davaju len simbolicku ciastku a ja?som moc dobry chalan,a to neni dobre.otec je alkoholik ma malu vyplatu pretoze nieco prepije ale hovoril ze nasa mama ma rada len peniaze,a sak ona tiez robi takze neviem co s tymi peniazmi robi.som chcel mobil si kupit co by mi vydalo aj s jednej vyplaty keby som nemal tak chamtivu mamu.a aj na notebook som si chcel setrit avsak nemozem.chcem si ho zobrat na splatky ked nemam hotovost lenze teraz rozmyslam ze moja mama by bola rozculena asi:(a vlastne s coho by som to platil?nemam nic vsetci si setria a ja nic.som ako nejaky otrok uz.uz vidim ze skoncim ako moj otec desi v krcme toj za 5 rokov.uz mi hovorili ze si mam setrit a davat jej len urcitu ciastku lenze ja to nedokazem,som z hovna ulepeny asi alebo co ...uz vidim ako stratim nervy a nieco alebo niekoho rozkopem poradte aby som nespravil nejaku hlupost napadju ma strasne blbosti.

ZoraidaManzanar

Crash hra "Lucky Aviator" je vzrušujúca online zábava, ktorá hráčov vezme na virtuálnu cestu do sveta letectva a vzrušenia. V tejto hre sa hráči stretávajú s unikátnou mechanikou, ktorej hlavnou úlohou je predpovedať moment, kedy sa lietadlo „zrúti“ a uzavrieť stávku a odísť s výhrou.

Mechanika hry lucky-aviator.games je založená na koncepte "crash", kde sa hráčova stávka s postupom času zvyšuje. Hráči sa musia rozhodnúť, kedy prestanú a vyzdvihnú si svoje výhry, aby sa vyhli „krachu“, ktorý bude mať za následok stratu aktuálnej stávky. Toto vyváženie hazardu medzi rizikom a odmenou robí hru vzrušujúcou a nepredvídateľnou.

Vizuálny dizajn „Lucky Aviator“ vytvára atmosféru letiska a leteckých dobrodružstiev. Animované lietadlá, pozorované z kokpitu, dopĺňajú pocit na letisku.

Hra ponúka aj interaktívny prvok, umožňujúci hráčom sledovať hru ostatných účastníkov. To podporuje budovanie komunity a komunikáciu medzi hráčmi, ktorí môžu zdieľať svoje skúsenosti a výsledky v chate.

"Lucky Aviator" je atraktívny pre fanúšikov hazardu a strategického myslenia. S rastúcim napätím a možnosťou navyšovania stávky každým kolom hráči pociťujú adrenalín a vzrušenie, ktoré hra prináša. Ak hľadáte zábavný spôsob, ako sa nadchnúť a otestovať svoju intuíciu, Lucky Aviator môže byť vašou ideálnou voľbou.

Polášeková

ja si myslim ze tvoja mama ti to potajomky uklada na ucet. mozno si mysli, ze ty by si to rozflakal. raz jej mozno podakujes.

manzel678

Ked bude moje dieta zarabat, tak mu tiez vezmem co najvacsiu cast vyplaty "akoze" na najom a stravu, ale potajme mu to budem niekde ukladat, resp. urocit a ked sa rozhodne osamostatnit, tak mu to cele dam. Lebo som mal mladeho kolegu, ktory super zarabal a minal nehorazne prachy na somariny, lebo jeho rodicia nic od neho nechceli, hoci byval s nimi. To som si ani ja ako jeho sef nemohol dovolit co si on vsetko doprial. Potom neskor to lutoval, ked sa chcel osamostatnit, ze to mohol radsej rozumnejsie investovat.

Mr Albert Br

Midgal úver spoločnosti je spoločnosť, ktorá je tu, aby vám pomôcť zastaviť vaše finančné problémy. Dávame z úverov nízke
úroková miera finančnej postihnutý, jednotlivcov, priemysel, spoločností a ľudí v spoločnosti a tiež
sponzora na unlish svoj talent a dosiahnuť svoje ciele. Dávame výška sa pohybuje od $ 2 000,00 USD na $50,000,000.00
USD a platobné obdobie 1 roka do 30 rokov trvania úrokovou sadzbou 2%.
SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA JE NAŠOU PÝCHOU. Kontaktujte nás cez e-mail midgalloanfirm@gmail.com

Eporadca

Odsekni sa od rodicov... Svoje si uz splatil a treba mysliet aj na seba... Ja som sa odstahoval do Prahy a mam svaty pokoj.... www.eporadca.eu

mnamka257

takto ako si to sem napisal, tak to povedz aj mame.a daj jej na vyber-bud tie stravne listky, alebo nejaka ciastka z tvojho platu-ale maximalne stvrtina, lebo si chces zit vlastny zivot a setrit si na veci ktore potrebujes a takto si nenasetris ani na tenisky.poovedz jej ze nie si jej manzel aby si ju zivil, tiez ej povedz ze keby si mal viac penazi tak by si jej urcite pomohol, ale zatial to nejde a musi si to vyriesit so svojim manzelom.a pokial to napriek tomu nepochopi, najdi si nejaky lacny prenajom , alebo sa odstahuj na cas k nejakemu dobremu kamosovi.a tiez sa skus poobzerta po nejakej lepsie platenej praci, aj ked to v dnesnej dobe vobec nie je jednoduche.uvidis ze to zvladnes!drzim ti palce. :)