Yorksirsky terierik

novopsickar

ano vycika sa pekne vzdy uz len na noviny , ale velku spravi niekedy tak niekde v ustrani , kde sa pricupi nenapadne , aby ho nikto nevidel , ako keby sa hanbil , ale budem ho ucit uz von ...

dakujem aj za poradenie ohladom strihania , je fajn , ze im srst neplzne a tie uska , ked nedam ostrihat , tak sa nepostavia , na nete je pisane , ze im tie uska aj lepia aj vy ste im to lepili ??

dakujem krasne

sasskia

a cika ti vzdy na noviny? lebo nas zacal krasne cikat prvy tyzden, ked sme ho doniesli domov a teraz sa popsul. uz chodi cikat a kakat aj mimo novin, sem tam aj na noviny, no mimo je toho viac. to nechapeme, preco . ved praveze teraz, ked je uz u nas pomaly 3.tyzdne, je uz zvyknuty, tak by mal chodit na noviny stale.

ewinka

ahoj,
york neplzne,,, teraz je este chladno, na to aby si ho daval strihat... maximalne labky, ritulu :) a ušká, aby pekne stali hore...
trimovať yorka, určite nie...
a mám skusenosť s yorkami - mám dve fenky z toho trojmesacne steniatko, a uci sa dosť rychlo vonku... a steniatka cikaju a kakaju po papani, takze.. rano... skoro vonku a kazde dve hodinky... potom a nauci sa... moja starsia sa tak skoro naucila... a su to inteligentne psiky, takze... :) drzim palce.. :) a este k otazke... ze kedy prvykrat strihat psika... tak moja bude mat v maji rok... a dam ju az teraz,... cez zimu sme ju nechceli davat strihat, ale teraz ked uz to pocasie je take "jarne" tak v pohodke...