Schudnutie z lýtok

Príspevok v téme: Schudnutie z lýtok
Katarinna

Naozaj by som potrebovala nejaký cvik na schudnutie z lýtok, lebo ich mám strašne tučné. Nechcem ich spevniť ale chcem z nich schudnúť, tak mi tu prosím nepíšte ako ich mám spevňovať prosím. Počula som, že najlepšie sú Pilatesové cviky, tak ak nejaký na lýtka poznáte prosím popíšte mi ho.

Merčinka

Ahojte,prosim poradte mi dake cviky na litka :/ bože ja ich mam take welke fuj ble!!! a to ich nemam swalnate len tak trochu nlebo chodim behavat v DHZ ale aj tak :/ pojde leto a ja budem mat litka take welke ako aj stehna !!! :( blééé poradte mi daco....dakujeeeeeeem :********

Lenča26

ak môžem poprosiť kde môžem dostať kúpiť tie sťahovacie ponožky a koľko stoja?... prosím o odpoveď:)naozaj to pomááha?

tlstélýtka

ja mám podobný problém sukne nenosím lebo sa hambím za lýtka :( a pritom po tom tak túžim :(( ja mám lýtka 35 a pripadajú mi také bleeee no otras.. asi vyskúšam aj ja tie sťahovačky... a teraz ked ide leto a začínajú horúčavy ... treba niečo s tým konečne podniknúť ... všetkym Vám držím palce nech sa Vám to podarí

miamiamiau

teda aby som to upresnila nemala som to prve foto s 40cm, druhe sa dalo spravit, ale myslela som ze na to nikto nebude reagovat, a ani net som nemala aby som si to precitala,,,,SORRY, ale napravim to hned ako bude vysledok...

miamiamiau

a foto som nevedela dat, lebo som si ich ani nefotila ked som to skusila,,,skusim este raz,,,odfotim, a ak tato tema nezmizne, tak potom poslem,,,ale musim odfotit aj pred aj po,,,takze par dni potrebujem,,,,

miamiamiau

ahojte,,,myslela som si ze tato tema upadne do zabudnutia,,,,takze poo tych par dnoch to bolo lepsie, len potom som ich nemohla mat, musela som ich dat prat az som na to zabudla a mam zase 40cm, je pravda ze mi nabehli aj dake kila to z toho ze som bola v strese a tolko som jedla,,,,tak mam zase 40cm, hrozneee, ja mam kusok viditelnejsie zily, neviem ako to vplyva na toto,............. ale stahovaci obvez tiez pomaha, mne vadia aj take vacky co su vedla kolena ked stojite tak to zvycajne najlepsie vidiet,a tak som si kolena obviazala a pomohlo tiez,,,, ono to pomaha len ked chudnete a sportujete,,,iba tak len minimalne, ale nad tymi zilami som sa nezamylala,,,mne sa zacali robit v praci ked som bola cely den nanohach....tie ponozky sa na SR nedaju zohnat, aj ja som skusala,,,,ja som ich zobrala babke ktoru opatrujem, ta ich ma plno,,,