Dobry gynekolog v Nitre

Bubliii

ahojte, obnovujem temu.. potrebujem zial nutne zmenit lekara, viete mi poradit dobreho gynekologa v NR? Idealne tak, aby mal v ambulancii aj ultrazvuk. Dakujem :)

ruslana

Aj ja chodím k Obertovi a to ze som platila mi vôbec nevadí, lebo jeho by som nemenila za nikoho a hlavne jeho úžasnú sestričku, ktorá ma ešte nikdy neprivítala smutná alebo podráždená, oni sú stále milí a ochotní.Odporúčam vrelo.

majkazgurunu

no ja chodim doktorovi Krjakovi už 5 rokov a som snim spokojna , ma dobry prístup , všetko mi vysvetli 2-3 x ak dačomu nerozumiem , je vždy mily , dokonca ma na požiadanie aj operoval , bez toho aby som mu niečo dala
len asi niektoré citlivky maju rady ťuťu muťu ale bohužial ,doktor tam nieje na chlacholenie ale na to aby stanovil spravnu diagnozu a pomohol žene, ked ma nejake problemy

girlllllllll

Vynikajúci je doktor HLavačka. Bola som u gynekologa prvy krat a som velmi spokojna. Pri nom mate pocit, ze ma na vas cely den. Vysetrenie a aj vsetko ostatne je nanahlive, csetko vysvetluje. Super doktor!

hiheha

neodporučam Krjaka ... neprofesionalny pristup...drzý...necitlivý...snažil sa ma čim skor zbaviť...narozpraval mi take veci ze som išla domov s plačom ... a na to ze som bola prvy krat u gynekologa tak ma riadne vystrašil...

vlasana

Ja chodím Obertovi, ten je dobrý aj prístupný. Jedine, čo mi teraz vadí, že si vypýtal 30 euro poplatok. Akože neviem za čo. Ale viem, že to robia aj iní.