Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Zoe23
Ja spim celu noc a spavam na rovnom vankusi, tak mi je najlepsie... Ale zo zaciatku som mala vypodlozene. Uz ma aj menej chrbat boli.

zoe23

Iveta84

ozaj fakt ty uz len tyzden a nosis podprdyy :)
Inak ty spis normalne celu noc bez prebudenia?? lebo ja som zas bola hore o 2, potom o 3 a o 6tej :( no uz ma to nebavi...a spis normalne na rovnom?alebo mas vankuse podlozene?

Nena1

sisih
na ľavej strane tohto fóra klikni na "vyhľadávanie"
hľadaný výraz: Nena1
kde hľadať: príspevky od používateľa

Titten

Iveta84,

super, takze uz aj makknu? Mne to pomaly makne, ale tak vydrzim.
Fotky u Marsala mam pocit ze robia az po cca 2-3mesiacoch od opky, ked aj jazvy su uz lepsie.
Tesne pred opkou ma fotili tiez jak som na salu uz mala ist

Titten

sisih,

do galerky najprv kazdy posielal prsia pred opkou a ked budes prispievat, dostanes pristup do galerky.

Co sa tyka vyhladavania podla autora neviem, ale skus si teda vlavo hore dat vyhladavanie a napis napr Trska alebo Marsal (Marshal), ja som si tak pozerala aj starsie prispevky. Marsal bol pod oboma menami popisovany.
Ja som nakoniec bola u neho na opke. Kde si bola konzultovat ty, ze pises, ze 360ml ti niekto navrhol?

Iveta84

Zoe23

Ano, vcera som bola. Doktor taktiez spokojny, stichy mam dole, uz len prelepene silikonovym pasikom. V podstate uz citim urcite makknutie. Ja idem na konci augusta a ze potom si uz aj foto urobi. Tie podprdy som uz skusala, lebo po stvrtom tyzdni sa uz mozu na chvilu cez den normalne a ja uz sa fakt tesim. Skafac nic moc ale sak da sa vydrzat :D v pondelok mam tri tyzdne a uz budem len odpocitavat do styroch :DDD

sisih

Nena1 samozrejme si neviem vyflitrovat tie prispevky tvoje tu :-) foto tam mozem poslat ale ja este nemam urobene :-)