Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

All

baby na operacnom stole ste lezali uplne nahe alebo v nohavickach...lebo standard je ze uplne nahy clovek...ale neviem ako tuto-zaujima mam BB a ZV.
Dik

Nena1

Luca123
ďakujem ;-)
Ináč, Tvoje prsia sú ukážkové! Bolo by škoda aby sa pokazily. Tak s cvičením pekne postupne...
Rozalka
fakt parádička !

Luca123

ALL

Caute baby, tak po pondlekovej bolesti bolo vsetko ok, tak ako som spominala k lekarovi som nesla. Mala som oddych od posilky 4 dni a teraz zistujem, ze asi to nci neni, len tou posilkou. Pretoze dnes som opat bola a zas ho citim. Tak som sa trosku upokojila aj s priatelom, ze tie prsa treba trenovat a nie sa strachovat stale, takze pomenej ale musia sa rozhybat pri cviceni :)

Inak babeny Nena1 a Rozalka pekne prsa mate a Rozalka - ty si uz tolko od opky, vsteko ok? ziadne bolesti uz?

Nikolla25

Kocky prosim vas viete mi povedat aky je rozdiel medzi tym kd sa inplanatat vklada pod pozuchou a pod prsnikom?(samozrejme bude vkladany pod sval) bola som na konzultacke a dr mi povedal ze si to mozem dat aj pod pranik alebo aj pod pazuchu....len ja neviem v com je tam rozdiel iba v tom kde bude jazva???dakujeeeem

Iveta84

No baby, ja dnes vietor vo vlasoch, s drahym sme sa vozili na motorke, cecuchy drzali v podprde jak vojaci v pozore :D

Co vam ale poviem. Prisaham! Dnes som 1x skusala podprdy. A je mi jasne ze skoro, ale este tyzden aj nieco a mozem uz obliect tu kosticovu. Tak proste nevystuzene iba s kosticou. Mne su aktualne dobre iba 80D. Ale teda normalne nosim 75. A dufam ze ked odpuchnu, usadia sa atd budem mat 75C vysledok. Tu 80D mam asi len preto lebo teraz s nimi este nepohnem a musim podprdu prisposobit prsiam a medzi nimi mam este medzeru tak aby som ich narvala vobec do podprdy. Ale mam tu podprdu normalne plnu. Som z toho jelen ....

Iveta84

Romi
Som na teba aj myslela a pojdu teda von. Ale treba robit tak ako citis, ide iba o teba a tvoj pocit. Drzim velmi paste!