Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

ALL

Baby prosim vas.....dnes ma chytila strana bolest do prsa. Akoby s ami nafukoval a ked si ho stlacim tak ma strasne akoby pali a az v chrbte picha...ako taky kamen. Navonok zadna zmena a ani tpelota ziadna a ni prso nema inu tpelotu. MALA STE NIEKTORA NIECO?
Lekar mi pise, ze nech teda pridem ale, ze by to malo byt ok do roka niekedy aj na tyzden nejaka bolest.
ANi v posilke ani nic take osm nerobila a nechapem a bojim sa. MOC DAKUJEM

Mona6

Iveta85
Ja som mala po operácii pravý a celú pravú stranu horšiu ako ľavú, potom sa to nejako otočilo a pravá strana je ok a ľavá pobolieva, mám pocit akoby som tam mala kameň:):)- ešte ma tam v sobotu dosť malý aj udrel:(. Pravý je už aj odpuchnutý...už to bude len dobré, aj keď tá doba 6 týždňov najdôležitejšej rekonvalescencie sa mi zdá strašne dlhá:):)

Iveta84

Mona6
No tak musime len vydrzat a raz to skonci :) mne uz opuch zacina na tom jednom ustupovat, tiez lavy prsnik. Ten som mala odost viac opuchnuty ako druhy a ten neopuchnuty zase od zaciatku bolel vyraznejsie :)))

Mona6

Iveta84
ahoj, ja som bola operovaná 4 dni skôr ako ty. Mala a mám rovnaké pocity ako ty, dokonca mám ľavý prsník aj podstatne väčší... pred týžňom som bola na kontrole a vo štvrtok som nevydržala a volala večer lekárovi... :) ten ma ukĺudnil, je to v poriadku, doba rekonvalescencie pri takýchto operáciách je dlhá a každý prsník sa môže správať inak... takže hlavu hore, snaž sa na to nemyslieť a všetko bude v poriadku:):):) nemusíš sa obávať, treba to asi len vydržať- stále si to aj ja musím ipakovať :):):)

Iveta84

Ahojte babule :)
Takto dva tyzdne dozadu som bola operovana. Je to viacmenej uz dost dobre. O jednom prsku od zaciatku ani neviem, ale o druhom stale ano. Nie je to bolest na tabletku alebo ze nejaka vyrazna. Ale stale pobolieva, teraz zacalo z hora boliet, citim ako keby kazdy pohyb svalu, neviem to opisat a niekedy urcite tlaky napriek tomu ze nemam na nom opuch. Snad je tam vsetko v poriadku a len sa telo dava dokopy :) stvrtok idem na stichy, tak uz sa tesim a chcem pocut ze ide vsetko zatial ok...
Dekolt mam vyhadzany :( a co je ale super, uz nie som taka nafuknuta.

solnicka1

Anetka7
Zalezi ci mas prsia velke poklesnute alebo male poklesnute a tiez od velkosti implantatov. Mne tiez bolo navrhnute pod fasciu ale pri 460 - 480 ml pochybujem o dlhodobom vysledku a preto idem radsej do modelacie a pod sval. Ak nie je prilis velky pokles, staci modelacia len cez bradavku. Do galerie sa dostanes ak posles foto svojich prs bez hlavy na galeria@zoznam.sk a pripis svoj nick ktory tu pouzivas. Do 24 h ti bude zaslany pristup.

MirusQa555

Nela1985

Ja verim ze sa rozhodnes a budes spokojna.
Ja somprveho nasla MUDr.Svehlika a hned som vravela ze idem k nemu,mam taky dar,nieco ako siesty zmysel hned ako som videla jeho foto povedala sm ze inam ani nejdem,pozerala som vela inych lekarov v Kosiciach,ale aj tak som sa pre ineho nerozhodla a som velmi rada ze som tak nespravila,moj siesty zmysel ma zasa nesklamal:))

A co sa tyka galerky,musis poslat foto svojich prsnikov pred opkou na galeria@zoznam.sk a napisat do spravy svoj nick a zajacik ti potom posle link na stranku a heslo z tvojim menom.

MirusQa555

anetka7

Ahoj ja som bola pri MUDr.Svehlikovi,ja som bola a stale som maximalne spokojna,ale rozhodnut sa musis sama tak drzim palce:))