Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

usko1us

ja malú v prípade núdze zdvihnem ale musím zabrať obidvoma rukami naraz,napríklad pri prebaľovaní ked musím podvihnúť zadoček len jednou rukou tak to dosť cítim, ale nebolí, len sa to tam celé nadvihne. ja pomoc u našich stále mám tak tu ešte zostanem, ale aj po dvoch týždnoch ked sa musí sa to zvládnuť dá. ja sa zase bojím,že ked mi ju tu tak rozmaznávajú, že si s ňou potom doma nedám rady.. :-)

inak mne malá asi na štvrtý deň na prsko nechtiac sadla.. tiež sa mi slzy do očí tlačili. bolelo asi pol dňa a potom prestalo..

Nela1985

Ahojte dievcata,
uz dlhsie sledujem tuto diskusiu, nechcem velmi narusit vase temy, no chcela by som trosku poradit kedze som na 90% rozhodnuta pre operaciu (tych zvysnych 10% mi doda dufam rozhovor s lekarom), chcela by som pomoct pri vybere... Mate niektora odporucanie na dobreho plastickeho chirurga v Kosiciach?

Dakujemm.

bibi13

Zoe23

Ani mna extra chrbat nebolel.. len sem tam..

Mona

Neboj bude dobre.. skus nemysliet na to.. pobolievat to este bude...

ivetka58

Mona6
neboj sa a skus nemysliet na to,po mne prebehla Lexi [psik}ked som lezala a tiez som sa potom stale len kontrolovala ...s lavym prsnikom som mala stale problem bolieval ma do 7 tyzdna a momentalne na plno zarezavam v praci a dost pocitujem pravy prsnik :)

bibi13

Mona6

Aj mna moj maly udrel nieco nad bradavkou, ale ja som bola viac od opky.. bolelo ma to do dalsieho dna.. uvidis.. kedy ta udrel?

zoe23

Iveta84

ahoj:) prosim ta chcem sa spytat, ty si po operacii bola s doktorom az na stichy ked si šla alebo este aj skor na kontrolu? Lebo mne povedal aby som 18.7. prisla na kontrolu a 10.7. ma operoval.
Inak ma to bolíí, ani nejak nemam pocit ze by ten flector velmi zaberal, len tak trošku, alebo ako kedy najradsej by som si dala dalši ale ked len 3 za den sa mozu....a mam pocit akokeby len puchli az ked si lahnem, tak trocha ulava pride ale zas kazali aby som chodila tak...som zvedava čo bude zas zajtra :D ked som bola na klinike mi bolo ovela lepsie ako teraz na 4.den po.
A ty to mas ako teraz, co pocitujes?
A nechcela si nahodou bielu podprdu?či to bol niekto iny?

Mona6

Ahojte baby,
som16 dní po opke a stala sa mi dnes taká vec, že ma udrel sznček hlavičkou rovno do prsníka, neviete či to môže niečo spôsobiť? Ostala som poriadne vystrašená, lebo možno si to nahováram, ale ten prsník ma odvtedy dosť pobolieva...