Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Bianka77

Ak mozem odpovedat, tak dva tyzdne budu stacit.. potom si len musis davat pozor, aby ta maly neudrel a nesmies ho dvihat.. kolko ma vlastne tvoj maly?

bianka77

usko1us

no kenecne :)ahoj...uz som sa bala, ze co sa deje...ani nevies ako som na teba myslela :)Som rada, ze si spokojna.....myslis, ze 2 tyzdne pomoci s malym mi budu stacit?
Cakam na foto :))))

usko1us

ahojte
tak ja som už dnes dva týždne po. v skratke to bolo tak že prvé 4 dni boli masaker potom ma pálilo, štípalo a tahalo len lavé prsko, na jedenásty den aj toto pominulo. Teraz ked mám podprdu tak ani o nich neviem, pokiaľ nespravím blbý pohyb. Ako som sa strašne bála či dať, či nedať, bude dobre, nebude zvyknem si atd. môžem povedať, že veľkosť 400 u mna je uplne v pohode, jednoznačne lekár vie ako na kom budú vyzerať. ked sa sprchujem je to také zvláštne lebo sú ešte veľmi tvrdé a ešte stále také umelé ale to sa spraví určite už teraz je to zo dna na den lepšie. a tak som sa bála či si zvyknem.. no prvý pohľad bol fuuuha a ten druhý asi po dvoch minútach už bol fííha :-) veľmi sa teším aj ked mám miernu asimetriu bradaviek, ale to sa vraj trpezlivosťou a osmičkou pásom dá pekne spraviť. už len aby boli usadené a mäkučké :-) som ešte stále u našich kvôli malej tak preto píšem až takto neskoro, fotky pridám hned ako prídem domov. Dakujem všetkým čo držali palce.

enny99

babiky, este jedna otazocka tie co mate eurosilikon soft gel, nevlni sa vam implantat? ja som chcela prsia co najmaksie tak som si dala objednat so soft gelom ale teraz mam z toho obavy... dakujeeeeeem :)

MirusQa555

assaabloy

Ahoj mam sa fajn v stredu som bola vyberat stehy.Bolesti nemam uz davno:))
A co ty na operaciu sa uz tesis??Ale este sa nacakas co:))