Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

Mona6
je to normalne ked je jedne vacsi ako druhy,si malo po operacii...ja som este stale nie ok a jedne mam stale opuchnutejsi

Mona6

Iveta84
Ja som 7dni po, mam aj pichanie, aj stíhanie, aj svrbenie aj prelievanie a akoby zblnkotanie v prsnikoch a ľavý podstatne väčší - opuchnutejsi a citlivejsi.. A som z toho na nervy:( hlavne z toho že jeden je väčší ako druhý..

Angela3531

Sussy1982. Dakujem,aj mne sa pacia,len dufam, ze sa velmi nezmensia...dnes som si vsimla,ze su uz nejake mensie..lutujem,ze som nesla na 450ml

Susy1982

Angela3531
super prsicka idu ti k postave,urcite
si rada,fakt pekne...
Quixx
Uplne prirodzene vyzeraju ,peknucke plnssie,fayn ze to mas za sebou , podla toho co vidim sa ti to oplatilo. A ako by si hodnotila druhu op?Menej bolesti,rychlejsie zotavenie?... tie povodne imp.su akoby nove,a po tolkych rokoch a nie su ani nejako opotrebovane ked sa na nich pozries?