Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

A teda mozem povedat, ze ja som sa tiez rozhodovala medzi trskom a mladekom :D a napriek tomu ze som bola u mladeka, som presvedcena ze trska je vyborny chirurg a ma krasnu robotu! A je este lacnejsi ako mladek :))) a teraz si fakt vyber :DDD
bola si u oboch na konzultacke? Ak ano, daj proste na svoj vnutorny pocit :)

Nena1

Iveta84
Ďakujem!

solnicka1
presne ako píše Iveta84. Píše moje slová. Dlhoročný sen a úplna dôvera k doktorovi. Vedela som, že urobí maximum pre moju spokojnosť. Dr.Trška! A teraz si vyber :-)) Na jednej strane ľutujem, že som to nepodstúpila skôr, ale hovorím si, že ja som si počkala, kým môj doktor vyštuduje, urobí si prax a potom si uňho lahnem pod nôž :D

Iveta84

Solnicka1
Hovorim za seba.... Tato operacia bola pre mna dlhorocnym snom, zila som tym kedy pride den a ja sa zobudim s prsiami. Tak si vies predstavit ako moc som dufala a chcela co najlepsi vysledok. Co ale samozrejme vsetky. Ja som si jednoducho vybrala mudr mladeka a s maximalnou doverou sa mu odovzdala a este aj pred opkou som mu povedala ze mu maximalne doverujem a on mi slubil ze urobi maximum pre moju spokojnost. S tym pocitom som sla na salu. Niktora nevieme aky bude vysledok, ale mozme doverovat lekarovi ze vyrobi ten najlepsi aky sa len da :))))

solnicka1

Iveta 84
Gratulujem k novym prskam a uprimne zavidim...Lebo ja nemam problem ze by som sa bala bolesti ale ja mam problem ten, ze sa bojim vysledku, proste sa bojim ze ako budu vyzerat, lebo uz sa to potom neda vratit spat...Ty si sa vyslovene tesila na tu opku? Lebo ja mam stavy ze jeden den sa tesim a dalsi rozmyslam ze ci to riziko vobec stoji zato.

Baby
Ak ste mali niektora taketo stavy, mohli by ste ma nejako povzbudit: )