Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

syner
nezávidím Ti to čakanie na tú krásu :D Mňa by asi piclo xixi! Ja už nesnívam, už chodím nahá po byte a vytešujéééém. Prajem, nech Ti to rýchlo ubehne.

syner

ja už mam ine sny :D sa mi snivalo že som bola už po opke a chodila som po dome hola a že som si tak hovorila, že super ani ma to neboli :DDD myslite že to pol roka este vydržim? no ja neviem :D

assaabloy

MirusQa555
jej dakujem za pozvanie..no urcite by som sa aj rada s tebou stretla.ty si asi blizko z Kosic vsak? ako sa inak dnes mas? lekar mi aj dnes odpisal email. uz mam termin operacie na 09.10. a konzultacia s vysetreniami 04.10. takze max spokojna stym, ako mi vychadza v ustrety :) mozno som mohla dat aj skor.nechce sa mi az tak cakat ;) ale co uz ..ani neviem preco som sa tak rozhodla na ten termin :D

MirusQa555

assaabloy

no neviem ale ja co viem tak sa tvar dost zmeni,no mozno ze u kazdeho to je inak,ja fakt uz netusim.
Tak ja pevne verim ze nebudes sklamana:}}
Ale ja si myslim ze na to dovod nebudes mat,tak ti budem drzat prsty...
Zastav sa po ceste na kavu:}}