Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mona6

Maca 33
No, mne v piatok pri prepúšťani povedali, že šoférovať najskôr po 5-6 týždňoch z dôvodu prirastenia inplantatu

so.nickaa

Fufu

Pod prsiami mam 72cm
Ale tieto projekcie atd ti povedat neviem. Cez prsia mam 92, teraz som si to merala:)

fashionisdrug

Prosim vas pekne baby,da sa tu niekde pozriet galeria vasich fotiek? Ja mam teraz velkost A a doktor mi odporucil 300 ml implantat. Za mesiac ma idu operovat a bojim sa ci to bude stacit... Len nechcem to ani moc velke.Dakujem :)

fufu

Titten,

vidím v galérke, že máš vysoký profil, mohla by si mi, pls, napísať tvoj obvod hrudníka? Ja mám mať 300 anatomické vysoký profil a mám obvod skoro 80. Bojím sa, že to bude na mňa malá základňa 11cm- 10,3cm, a projekcia 5,6.Pôvodne som mala mať základňu až 12,5. Bola si u Dr. Červeňa?